В Україні створять 125 служб підтримки постраждалих від домашнього насильства
Обществоua.interfax.com.ua16 июля 2021

В Україні створять 125 служб підтримки постраждалих від домашнього насильства

В Україні буде створено 125 спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі, повідомляє Міністерство соціальної політики в четвер.

"У межах міжнародних ініціатив "Партнерство Біарріц" та "Коаліції дій для сприяння досягненню гендерної рівності", які об’єднують зусилля різних країн на шляху до рівності різних груп жінок і чоловіків, Україна взяла на себе зобов’язання щодо протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі. Для виконання взятих зобов’язань та розширення доступу постраждалих до якісної і своєчасної допомоги Мінсоцполітики розбудовує систему надання допомоги постраждалим", - ідеться в повідомленні прес-служби міністерства.

Для розширення мережі спеціалізованих служб підтримки постраждалих упроваджено нову субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам у розмірі 274,2 млн грн, завдяки якій 125 об'єднаних територіальних громад отримають кошти для створення і поліпшення діяльності спеціалізованих служб, зокрема притулків, денних центрів, консультативних служб, придбання автомобілів для мобільних бригад при притулках.

Загалом на території України завдяки реалізації державної субвенції буде створено 28 нових притулків, 39 нових денних центрів, 58 нових консультативних служб і буде придбано 40 автомобілів для мобільних бригад, що діють при притулках. Також буде покращено рівень надання соціальних послуг у 16 діючих притулках.

Написать комментарий