В Україні створять сучасну мережу е-навігації мореплавства
Обществоwww.ukrinform.ua28 июля 2020

В Україні створять сучасну мережу е-навігації мореплавства

В Україні створять сучасну мережу електронної навігації мореплавства і для цього оновлять апаратну складову навігації.

Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій у Facebook.

"Навігаційне забезпечення мореплавства стане сучаснішим. Електронна навігація або е-навігація - це комплексний збір, аналіз і обмін морською інформацією між бортом і берегом в режимі онлайн, що дозволяє оптимізувати плавання. Е-навігація - сучасне явище, яке вводиться під егідою Міжнародної морської організації", - повідомив Криклій.

Він зауважив, що запуск електронної навігації в Україні вимагає серйозного оновлення апаратної складової для створення сучасної мережі базових станцій автоматичної ідентифікаційної системи.

"Вже запущено процес заміни відпрацювавших термін служби станцій на нові. Цього року передбачена установка обладнання на п'яти берегових об'єктах", - зауважив міністр.

Крім того, він додав, що в Україні також працюють над розгортанням базових станцій на внутрішніх водних шляхах, а перший комплект обладнання з'явиться в Києві до кінця року.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Гость
И как-то всё горестно...
Гость
И такое бывает.
Гость
И такое бывает.
Гость
А "государства, не признающего права своих граждан на родной язык, веру, культуру и иную национальную самоидентификацию, вымирают... Жизнь прожить - не поле перейти. Знаем и об этом. И как-то всё будет ужасно ещё до смерти и горестно при наступлении смертного часа для неподготовленного человека, а также и для всего народца.
Гость
А "государства, не признающего права своих граждан на родной язык, веру, культуру и иную национальную самоидентификацию, вымирают...
Гость
Жизнь прожить - не поле перейти. Знаем и об этом. И как-то всё будет ужасно ещё до смерти и горестно при наступлении смертного часа для неподготовленного человека.
Гость
И "не прошло и пары дней, как украинское Министерство обороны разрешило военнослужащим ВСУ самим принимать решение об обстрелах мирных жителей Донбасса. Демократия ― такая (исковерканная) демократия!"