В Україні створять вертодром для поліції
Обществоwww.depo.ua29 января 2021

В Україні створять вертодром для поліції

Нацполіція у 2021 році отримає 10 гвинтокрилів. У зв'язку з цим створили Центр авіаційної безпеки НПУ і облаштують власний вертодром

Про це під час розширеної відомчої наради щодо результатів роботи підрозділів Національної поліції України у 2020 році заявив голова Національної поліції Ігор Клименко, передає Depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

Повітряний транспорт використовуватимуть для екстренної меддопомоги для операцій правоохоронців.

"Завдяки міністру внутрішніх справ вже цьогоріч ми отримаємо гелікоптери, їх буде у нас 10. Гвинтокрили будуть використовуватися для участі у спеціальних поліцейських, повітряно-рятувальних операціях, наданні екстреної медичної допомоги. Ми вже створили Центр авіаційної безпеки Національної поліції та облаштовуємо власний вертодром", – зазначив Клименко.

Він додав, що Нацполіція також намагається оновлювати автопарк та поповнювати арсенал озброєння з менш агресивним та летальним впливом на порушників. Зокрема, вони планують почати використовувати електрошокери дистанційної дії.

"Наразі 200 комплектів таких спецзасобів ми вже придбали, але потрібні зміни в законодавстві. Маю надію, що Верховна Рада їх ухвалить", – підсумував Клименко.

Написать комментарий