В Україні створили мапу громадського контролю якості води у водоймах
Обществоagronews.ua06 октября 2020

В Україні створили мапу громадського контролю якості води у водоймах

До нової еко-традиції, започаткованої Держводагентством до Всесвітнього дня моніторингу вод, долучилася велика кількість активних громадян. Тільки за 7 днів громадяни самостійно обрали та відмітили 411 пункт для досліджень якості води. Про це повідомляє пресслужба Державного агентства водних ресурсів України, пише agronews.ua.

Найбільш популярними виявилися річкові басейни – Південного Бугу, Дністра, Дону та Дніпра. Серед річок найбільше дописувачів цікавить вода Південного Бугу та Дністра.

Наразі триває опрацювання отриманих результатів і визначення локацій-лідерів за кількістю запитів, актуальністю та проблематикою, для подальшого їх дослідження у сучасних лабораторіях Держводагентства.

Усі результати досліджень та їх аналіз будуть висвітлені на офіційних ресурсах Агентства з відкритим доступом усім громадянам та надіслані запитувачам на визначені ними електронні адреси.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Конечно поможет и помогает уже давно,а ты не знал?
Елена
Какие берцы,какой такой выстрел осколочный гранатомётный?чо ты пургу несёшь, в чулках ты ходишь и в туфлях на высоком каблуке,ха.
ПиздуйвАТОхохол
Як вона у укров ,дупа пэчэ,як пэчэ.
Елена
Не факт,ха.
Елена
Ты всех до кучи не мети,не все одинаковые и тараканов в моей голове куда меньше,чем у других, надеюсь, может и ошибаюсь,но дурой меня точно из близких и знакомых никто не называл,даже за глаза.А Украина идёт в Европу.Слава Украине!
БеняКоломойский
Украина и украинство-сучье ,чертовское творение.
Весёлый Роджер
Ой, да не верьте вы Шмуля, всё он брешет, як Сеня на майдане! Не туфли, а Берцы, а помада и вправду есть – но в цветах хаки, щоб не узнали бандеровские собаки, и бусы есть - из гранат ВОГ-25П для подствольника, ну и конечно все стильно - под цвет БТР/БМП. Вот так всё просто.