В Україні створили перше міське управління у справах ветеранів та внутрішньо переміщених осіб
Обществоarmyinform.com.ua29 мая 2021

В Україні створили перше міське управління у справах ветеранів та внутрішньо переміщених осіб

У Миколаєві створено управління у справах ветеранів війни, внутрішньо переміщених осіб (ВПО). Відповідне рішення було ухвалене на черговій сесії Миколаївської міської ради.

Причин, у зв’язку з якими виникла потреба у новоствореному підрозділі, за словами заступника миколаївського міського голови Юрія Степанця, є чимало. Зокрема, значна кількість ветеранів російсько-української війни в Миколаєві — наразі їх понад 12 тисяч осіб. Крім того, у місті проживають більше ніж 5 тисяч внутрішньо переміщених осіб, якими необхідно приділити увагу. А ще це управління сприятиме національно-патріотичному вихованню молоді.

Зазначається, що у складі управління працюватимуть фахівці, які опікуватимуться сім’ями загиблих, а також ветеранами АТО/ООС, Другої світової війни, «афганцями», учасниками миротворчих місій.

— Це пілотний проєкт який, можливо, буде розповсюджений на території інших областей та міст України. Гадаю, нове управління запрацює у жовтні цього року, після розв’язання всіх організаційних та кадрових питань, — повідомив Юрій Степанець.

Варто додати, що управління формуватиметься з посад, які будуть звільнені за рахунок внутрішнього перерозподілу обов’язків. Тобто штат мерії не збільшуватиметься.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии