Обществоshotam.info1 нояб.

В Україні створили віртуальний музей Барської кераміки

nk_hauz/ZiGxJAKng.png

В Україні запрацював сайт віртуального музею Барської кераміки, створеного в рамках реалізації проєкту «Відродження традицій Барської кераміки v.2.0» за підтримки Українського культурного фонду.

Сайт доступний за посиланням.

Проєкт «Відродження традицій Барської кераміки v.2.0» втілює ужиття громадська організація «Барський МХАТ» у партнерстві з:

  • Харківською державною академією культури,
  • Українським центром культурних досліджень,
  • Управлінням культури та креативних індустрій Департаменту гуманітарної політики Вінницької обласної державної адміністрації.

Ініціатива є продовженням однойменного проєкту, реалізованого за підтримки УКФ у 2018 р. Цього разу, реагуючи на виклики пандемії, команда вирішила створити тримовний віртуальний 3-D музей Барської кераміки, у якому зібрано зразки виробів, що були виявлені та зафіксовані в ході науково-пошукових експедицій Вінниччиною та музеями України.

З метою популяризації Барської кераміки як подільського бренду розроблено портфель сувенірно-навчальної продукції.

Частина експонатів нашого музею доступна для інтерактивного 3D перегляду.

Про барське гончарство

У місті Бар здавна існу­вав гончарний промисел. В му­зейних і приватних зібраннях зберігається численна кількість зразків продукції барського го­нчарного промислу, які легко впізнати за їх стилістичними ознаками форми, розпису і тех­нологічною якістю матеріалу. Вироби барських майстрів яв­ляють собою цілісне явище сус­пільної культурної спадщини.

💬 Последние комментарии
------
как порошенко помогал сьесть януковича а потом по приказ у сьели и порошенко .
ЖРИТЕ, ПАДЛЫ !!! И ПОДАВИТЕСЬ !!!
КАРАТЕЛЕЙ ЗСУ КОРМЯТ КАШЕЙ С ОПАРЫШАМИ !!! ДЛЯ ПРИВЫКАНИЯ К ЧЕРВЯМ !!!
------
Попутно сметет ахметава в угоду транснациональных компаний.Дошла очередь и до него .сметали олигархов во многом руками олигархов.и вот олигархоеда- крысоеда решили публично казнить.Отслужили оигархи транснацинальным компаниям пора их вкокошитьчто самим занятся украиной напряму без посредников.Поверти тут не то что жалости не будт а будетхищное остервенение в ничтожении населения украины любыми способами.
Елена
Он Луночка влевать не будет в жизни,такие как он как крысы в тылу сидят,притом где-то в зарубежном,а встретить если его доведётся встречу,но так как Святкин(Леонид Быков) в фильме Аты- баты шли солдаты, примерно так.его точно так встречу.
СТЕСНЯЮСЬ СПРОСИТЬ.
А в украине в продаже есть ли футболки с портретом их пердизидента зеленского? Ну, там на байтракторе верхом, или с трызубцем в одной руке, и с джовелином в другой?
-------
зе делает все чтобы остатся у власти.Под шумиху переворота он обоснует все свои действия по подавлению свободного выбора людей.Нужен инцидент вот вам переворот.
СТЕСНЯЮСЬ СПРОСИТЬ.
А в украине в продаже есть ли футболки с портретом их пердизидента зеленского? Ну, там на байтракторе верхом, или с трызубцем в одной руке, и с джовелином в другой?