В Україні цьогоріч понад три тисячі осіб змінили ім’я
Обществоwww.ukrinform.ua28 апреля 2021

В Україні цьогоріч понад три тисячі осіб змінили ім’я

В Україні 3 391 особа змінила своє ім’я за три місяці поточного року.

Як передає Укрінформ, про це інформує Міністерство юстиції України у Фейсбуці.

«За перші три місяці 2021 року 3 391 особа змінила своє ім’я. Саме стільки відповідних актових записів було складено органами державної реєстрації актів цивільного стану за вказаний період», - ідеться в повідомленні.

Упродовж минулого року такою послугою скористались 12 528 громадян, інформують у Мін’юсті.

Водночас у відомстві нагадують про причини, коли особі можуть відмовити у зміні імені, а саме у разі здійснення стосовно заявника кримінального провадження або його перебування під адміністративним наглядом; наявності у заявника судимості, яку не погашено або не знято в установленому законом порядку; офіційного звернення правоохоронних органів іноземних держав про оголошення розшуку заявника та подання заявником неправдивих відомостей.

Як повідомляв Укрінформ, із початку року відділи державної реєстрації актів цивільного стану міста Київ зареєстрували 72 зміни по батькові, задовольнивши відповідні звернення жителів столиці.

Послуга зі зміни по батькові та зміна імені коштує 5 грн 10 копійок, при повторній зміні імені чи по батькові треба буде заплатити 51 грн.

1 січня 2021 року набув чинності закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо права фізичної особи на заміну по батькові», згідно з яким змінювати на власний розсуд своє прізвище, ім'я та (чи) по батькові дозволяється з 16 років.

З 14 років дозволяється змінити своє прізвище, ім'я та (або) по батькові за згодою батьків чи піклувальників.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
ха, ты на Россию все время бочку катишь..опять склероз или раздвоение личности? это как у тебя одновременно маты и оскорбления с типа уважением уживаются))))
е
и это только то что известно всем, уважаемая..
Саня
Естественно
Саня
Слишком сложно там всё...
3020
Пусть СБУ, друг Бакланов, возбудит дело в отношении ЗЕдебила, который за свою квартиру в Ялте платит налоги в доход РФ. А то, красиво кто-то в квартале, критиковал кумовство, а на деле, оба оказались пиарастами, а вместе с ними 73 процента лопоухих бабуинов.
DR MAXWELL
Ви хочете купити нирку, органи тіла або продати свою нирку або органи тіла? Якщо ви шукаєте можливість продати свою нирку за гроші через фінансовий збій, і ви не знаєте, що робити, тоді зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам хорошу суму 500 000 доларів за вашу нирку. Мене звати доктор МАКСВЕЛЛ, я невролог у БІЛЬ-РОТІЙ ЛІКАРНІ. Наша лікарня спеціалізується на хірургії нирок, і ми також займаємося купівлею та трансплантацією нирок живим відповідним донором. Ми знаходимось в Індії, США, Малайзії, Сінгапурі, Японії. Будь ласка, повідомте нас, якщо ви зацікавлені у продажу або купівлі нирок або Орган, будь ласка, не соромтеся зв’язуватися з нами електронною поштою та електронною поштою. Електронна адреса: birothhospital@gmail.com Який номер програми: +33751490980 З найкращими побажаннями ГОЛОВНИЙ МЕДИЧНИЙ ДИРЕКТОР Д-Р МАКСВЕЛ
см
Тогда могут пойти на чилийский вариант... А итог будет один... Вопрос времени...