В Україні утворилася черга на отримання бебі-боксів
Обществоwww.0532.ua11 июля 2020

В Україні утворилася черга на отримання бебі-боксів

В Україні утворився дефіцит так званих “пакунків малюка”, які повинні видавати кожній породіллі ще в пологовому будинку. Про це йдеться в сюжеті ТСН.

«Пакунок малюка» цього року став дефіцитом через проблеми з тендером. На придбання речей для новонароджених з держбюджету виділяють 1 мільярд 200 мільйонів гривень. Освоїти ці кошти викликалося 13 учасників. До тендеру допустили тільки чотирьох.

Ті, кому відмовили, пішли зі скаргою в Антимонопольний комітет і він взагалі скасував цю закупівлю. «Ми минулого тижня вже подали лист Міністерству соціальної політики — поінформували про рішення АМКУ — й одночасно зробили запит до них, що ми готові оголосити наступну закупівлю», — говорить керівник ДУ «Професійні закупівлі» Андрій Кузьменко.

Процедура організації нового тендеру триває від 70 днів до 3 місяців. У Міністерстві соціальної політики запевняють, що так довго чекати не доведеться. Вони працюють над тим, щоб прискорити цей процес, а поки обіцяють, що замість «пакунків малюка» даватимуть породіллям гроші.

«Буде компенсація. Відповідно до вартості пакета малюка і відсоток інфляції. Це в межах 5 тисяч гривень», — зазначає перший заступник міністра соціальної політики Євген Котик.

Коли і як будуть давати гроші, поки невідомо. Про це обіцяють повідомити пізніше, оскільки рішення ще має ухвалити уряд.

А ось в Донецькій області «пакетів малюка» взагалі не давали. І тепер обіцяють також виплатити грошову компенсацію. Спочатку тим, хто народився з початку вересня 2018 року до кінця грудня 2019 року.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Так читачи – кто там з3.14здив кирпичи? Где там АДМИНЧИКИ пустые графинчики! Я к тому, Шмуля затих – значит запустит сейчас падла бот-прогу Петра и та будет сереть тут до утра!!! Вам это надо? КОГДА КАПЧУ ПОСТАВИМ??? АЛЛО??? Помочь, ну так напишите…
Весёлый Роджер
Всё ТакЪ! ТакЪ Победим! Всех предадим и Победим! Вечный щирый лозунг! А ну ка, уси гуртом спиваем гимн xoxлoмудизма: «Сегодня ми, не на параде, Ми до Эуропы на пути, Ведь с наши Шмуля е в бригаде, С ним, з мудаком, швыдчей ползти! приспыв: Будет xoxлам рабство, рабство на века! У бандерской власти – сила велика!»
Весёлый Роджер
ОЙ, уж скики тыт тут "ПРИБРЕХАЛ" так на воз и тележку хватит! Тоже мне тут выискался -Та ратуте менэ, брехуна я обидел! Да тебе ... в глаза ... так усё роса! У тебя ни совести ничего нима - ты уэбок прохандон, щирый приспособленец! Вчера орал за КП_СС, ныне за Галичину_СС!
Весёлый Роджер
Привет "е"! Это у него метод такой - тотального обсирание оппонента! Вот на свой же вопрос про мукомольные заводы Украины - до сих пор молчит, зато меня: то всё куда то к морпехам пиндосным посылает, то на свалку жить помещает, а то на Сев. Донец рыбу ловить или там её членом глушить! Вот такое вин гивно!
Весёлый Роджер
Ой ну не надо тут целочку из себя строить! Щоб щирый прапор запизденец со клада и не крал! А кто вот это писал? И оправдывал воровство?! «Елена -11 июля 2020- Ну и что что брали пшеницу,...» с колхозных полей «Елена – 26 июля 2020- Ещё добавлю и уточню,тогда когда крали люди с полей и ещё откуда,домой несли ,на корм скоту,который выкармливая потом ели сами и на продажу оставалось мясо, молоко и яйца,» Вот так и укро Пъемонт и бохател, коди на него остальное быдло кацапское горбатилось и социализм строило! Ось воно як!
Славянин
Следуя его логике настоящих коренных народов не существует
Я
На ворах шапка горит