Обществоwww.ukrinform.ua16 нояб.

В Україні вдруге запускають «Місяць підтримки культури 2.0»

nk_hauz/H0VR2y5nR.png

Український культурний фонд та Pro Bono Club Ukraine вдруге запускають освітній проєкт «Місяць підтримки культури 2.0».

Як передає Укрінформ, про це повідомляється на сайті УКФ.

«У межах ініціативи організації, що планують подаватися на грантові програми фонду, можуть отримати безкоштовні консультації та відвідати освітні вебінари», - ідеться в повідомленні.

Як зазначається, цьогоріч освітній проєкт розпочнеться з вебінару «Проєктний менеджмент культурно-мистецьких проєктів», під час якого спікерка Наталія Керницька, провідна експертка відділу міжнародного співробітництва УКФ, розповість про новий грантовий сезон УКФ та його нововведення, 5 найтиповіших помилок заявників, 5 порад, які стануть у пригоді під час подачі проєктної заявки.

Вебінар відбудеться 18 листопада, 15:00, реєстрація відкрита за посиланням.

Місяць підтримки культури 2.0 - це спільний освітній проєкт Pro Bono Club Ukraine та Українського культурного фонду, який має на меті допомогти потенційним заявникам УКФ покращити свої проєкти у сфері культури.

💬 Последние комментарии
Был "Мотор Сич" теперь - "РОТОМ ЧМОК"!!!
Был "МОТОР СИЧ" теперь - "РОТОМ ЧМОК" !!!
999
Run,Zelia,run!
!!!!!! 0НИ ТУПЫЕ !!!!!!
Глава Пентагона заявил, что будет защищать украину "ОТ ВТОРЖЕНИЯ СССР" !!! Ох, как прав был Михаил Задорнов!!! ОНИ ТУПЫЕ !!!
Юрий
И кто же тебе убогому подаст?
!!!!!! 0НИ ТУПЫЕ !!!!!!
Глава Пентагона заявил, что будет защищать украину "ОТ ВТОРЖЕНИЯ СССР" !!! Ох, как прав был Михаил Задорнов!!! ОНИ ТУПЫЕ !!!
---
Каменяр угомонись все и так знают что ты дешевка...
Омелян Косопизд, Митець
И правильно делает! Молодейц зелебоб. Все "правильные" задроты так поступают . Кому бабы не дают ( или кого нормально в мире не признаЮт..) - дрочат на картинки из журналов. Ну, или на портрЭты. Так-же, как ты и тебе подобные, подрачтиваете свои "вялые шнурки" - кто на Руслану ПЫсанку, кто на Байдена, кто на Террана Пу. " #патамуштазадроты". Понял, Камэняр...масон *уев из села тернопильского. Иди подмойся, тарас.