Обществоwww.amazingukraine.proAug 21

В Україні видали унікальне зібрання хорових творів подільських композиторів

nk_hauz/SsPQcPn7R.jpeg

У Вінниці до 30-ї річниці Незалежності України видали унікальне зібрання творів хорового та художнього мистецтва Східного Поділля «Миттєвості».

Як передає Amazing Ukraine, про це повідомляє Украінформ.

До збірки увійшли найкращі зразки хорового та художнього мистецтва авторів, які народилися або жили і творили на Вінниччині. Опубліковані твори, популярні і не відомі широкому загалу, зможуть виконувати хорові колективи музичних та педагогічних закладів, професійні та аматорські хори.

nk_hauz/mQk_5P77g.jpeg

До деяких творів додаються QR-коди, скануючи які, кожен може не тільки побачити, а й почути їх у виконанні хору Вінницького фахового коледжу мистецтв ім. М. Д. Леонтовича.

Упорядниця збірки художній керівник і диригент камерного хору «Леонтович-капела» Ольга Бабошина називає книгу “3D, навіть 4D виданням”, яке демонструє сучасний, мобільний підхід до пропаганди культурної спадщини українського народу.

Картини, якими ілюстровано збірку, дібрані за тематикою музичних творів і є мистецьким доповненням змісту хорових творів.

Книгу видано до 30-річчя Незалежності України за сприяння Вінницької обласної державної адміністрації та Вінницької обласної ради.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Ну не знаю, но мабутно уси кто бухает щирый коктейль - буряковку з Червоной Шапкой, вот такой мудизм несут. И там закусывай - не закусывай - без пользы! Вот почитали Шмулю_Елен, этого пердуна у жиночих труселях до колен, ну и ...? Шо вин пьёт? Коди гэтот пыдар кожний день такой или подобный мудизм тут несёт! Та ыщо вин пидосные литаки у лесу встречает, та соби до хаты их провожает! «Елена -27 июня 2020 - Много, очень много масок, самолёт целый!!!,большой доставил, …нужные медицинские препараты и средства всякие приборы,там инвентарь ,всякое такое . всё доставили и ИВЛ Америка людям посылает,кому надо…» «Елена -29 июня 2020- Болезнь.ха.А Украина все равно идёт в Европу…» Хоть и мает нищебродную *опу! Таки ыщо же и НЕцелые самолёты до Шмули литают, та буряковку доставляють!
Луна-2
я плакаль)))От такого идиота и чо- то он там курит?
Луна-2
Под Полтавой в Новых Санжарах - камнями забросали автобус - это да ,добрые люди
Луна-2
Александр Усик выиграл у американца - Хохлы в трауре ..Браво Александр - гордимся тобой...
Весёлый Роджер
Эта щирая доброта была очень заметна, коди в больнице запизденские врачи самолёт с харькивчанами из Уханя ждали, та от свидомой радости щенывмырло спивали! Сало не роняли ...
Весёлый Роджер
Да вы провидец!!! Ну всё, вас Шмуля сейчас запишет в алканавты и к др. нехорошим людям. "Украина мает свий Глобус - тому вона должна житти боХато! А москалям дулю! Даешь #нашуЮлю"!" (.... из истории щирого маразма.)
Весёлый Роджер
И взревёт всеми винтами крейсер "Украина" и поплывёт он по степям навстречу ворогам та творогам! Сало тильки не уроните, та порты вышыванистые с пустыми кишенями крепче держите!
Авторские статьи