Обществоtyzhden.ua10 июн.

В Україні відбудеться перший в Європі віртуальний форум громадянського суспільства

nk_hauz/-m9ominvswszhn1rbw2m.jpg

На відвідувачів заходу чекають понад 130 спікерів та лекторів, вісім напрямів та їхніх кураторів, партнерські зони громадських організацій і підбірка унікального контенту.

В Україні 13-14 червня відбудеться форум нової доби «На кордонах» – перша в Європі віртуальна інтерактивна подія для громадянського суспільства. Подія збере на цифровій платформі близько 2000 учасників, а також провідних експертів, лідерів думок, мислителів, артистів та митців. Ініціатором форуму є Фундація соціальних інновацій «З країни в Україну» за пiдтримки проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».

На відвідувачів форуму чекають понад 130 спікерів та лекторів, вісім напрямів та їхніх кураторів, партнерські зони громадських організацій і підбірка унікального контенту. А також тенденції розвитку громадянського суспільства України, обмін практиками і кейсами та нетворкінг. Все це – у спеціально створеному для події віртуальному просторi вiд української компанії ZLAB, у якому можна буде взаємодіяти, обравши собі аватара. Унікальні властивості платформи дають можливість спілкуватися з групами людей у віртуальному режимі, обмінюватися повідомленнями в закритих чатах, слухати лекторів, відвідати виступи артистів, ділитися враженнями у соціальних мережах та навіть робити селфі. Це майбутнє масових подій, особливо в умовах, коли особиста взаємодія суттєво обмежена.

Серед кураторів форуму, які  стануть менторами та координаторами дискусій, –  Валентин Краснопьоров, Ігор Козловський, Ірина Бек, Катерина Сафонова, Олег Боднар, Младена Качурець, Оленка Северенчук та Юлія Федів. Під час  дискусійних панелей будуть обговорюватися питання особистої ідентичності в умовах кардинальних змін, роль громадської активності у сучасному світі та вектор майбутнього розвитку України. «На кордонах» має намір розпочати важливий національний діалог, котрий буде продовжуватися і після його закінчення.

«Форум, передусім, розрахований на людей, які через певні обставини опинилися в незвичних умовах – внутрішньо переміщених осіб, жителів Донецької та Луганської областей тощо. Ми пропонуємо зібратися, щоб разом знайти відповідь на запитання «Як це – бути українцем сьогодні та завтра? Що може зробити кожен з нас, аби покращити життя своєї громади та країни?». Запрошуємо всіх, хто прагне знайти своє місце у нових реаліях, розділити з нами цей унікальний досвід», – зазначив Голова правління Фундації соціальних інновацій «З країни в Україну» та ідейник форуму Денис Блощинський.

Крім цього, кожен з учасників зможе взяти участь у створенні «Книги 2000 авторів» – збірки роздумів та історій успіху, влучних думок та відкритих питань про реальне життя українців, зібраних під час заходу.

Щоб взяти участь у конкурсному відборі та дізнатися більше про форум, переходьте за посиланням

Контактна iнформацiя для ЗМI:

Віталій Мухін: Vitaliy.Mukhin@hkstrategies.com

Наталія Кучерява: Nataliia.Kucheriava@hkstrategies.com

*****

Проведення віртуального форуму громадянського суспільства «На кордонах» стало можливими завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Більше інформації про захід можна також дізнатися на офіційній сторінці події у Фейсбуці.