В Україні відбудеться перший в Європі віртуальний форум громадянського суспільства
Обществоprozahid.com05 июня 2020

В Україні відбудеться перший в Європі віртуальний форум громадянського суспільства

13-14 червня відбудеться форум нової доби «На кордонах» – перша в Європі віртуальна інтерактивна подія для громадянського суспільства. Подія збере на цифровій платформі близько 2000 учасників, а також провідних експертів, лідерів думок, мислителів, артистів та митців. Ініціатором форуму є Фундація соціальних інновацій «З країни в Україну» за пiдтримки проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».

На форумі на вас чекає понад 130 спікерів та лекторів, 8 напрямів та їхніх кураторів, партнерські зони громадських організацій та підбірка унікального контенту. А також тенденції розвитку громадянського суспільства України, обмін практиками і кейсами та нетворкінг. Все це – у спеціально створеному для події віртуальному просторi вiд української компанії ZLAB, у якому можна буде взаємодіяти, обравши собі аватара. Унікальні властивості платформи дають можливість спілкуватися з групами людей у віртуальному режимі, обмінюватися повідомленнями в закритих чатах, слухати лекторів, відвідати виступи артистів, ділитися враженнями у соціальних мережах та навіть робити селфі. Це майбутнє масових подій, особливо в умовах, коли особиста взаємодія суттєво обмежена.

Серед кураторів форуму, які  стануть менторами та координаторами дискусій, – Валентин Краснопьоров, Ігор Козловський, Ірина Бек, Катерина Сафонова,  Олег Боднар, Младена Качурець, Оленка Северенчук та Юлія Федів. Під час  дискусійних панелей будуть обговорюватися питання особистої ідентичності в умовах кардинальних змін, роль громадської активності у сучасному світі та вектор майбутнього розвитку України. «На кордонах» має намір розпочати важливий національний діалог, котрий буде продовжуватися і після його закінчення.

«Форум, передусім, розрахований на людей, які через певні обставини опинилися в незвичних умовах – внутрішньо переміщених осіб, жителів Донецької та Луганської областей тощо. Ми пропонуємо зібратися, щоб разом знайти відповідь на запитання «Як це – бути українцем сьогодні та завтра? Що може зробити кожен з нас, аби покращити життя своєї громади та країни?». Запрошуємо всіх, хто прагне знайти своє місце у нових реаліях, розділити з нами цей унікальний досвід», – зазначив Голова правління Фундації соціальних інновацій «З країни в Україну» та ідейник форуму Денис Блощинський.

Крім цього, кожен з учасників зможе взяти участь у створенні «Книги 2000 авторів» – збірки роздумів та історій успіху, влучних думок та відкритих питань про реальне життя українців, зібраних під час заходу. А ввечері форум запросить гостей на розважальну програму у віртуальній реальності за участі Alyona AlyonaТНМК, БЕZ Обмежень, O.Torvald та інших.

Щоб взяти участь у конкурсному відборі та дізнатися більше про форум, переходьте за посиланням.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Гость
....РОГУЛИ й дуть в Эвропу.... чистить параши....
гОСТЬ
ЭлЄна а дЄ рогулям цлава....?
Весёлый Роджер
А как там проголосовали члены КПУ в Раде, когда хунта пришла к владе? Не вспомнишь? А от кого Кравчук получил флаг Нижней Австрии, не из бандеровских рук? Ну и чаго ты тут Мыкытку из соби ломаешь? Не на полевом стане, не тупи!
Весёлый Роджер
Так ты же Шмуля писал шо ты не був ЧЛЕНОМ у КПСС? А ну да звиняй, КПУ! А не всё ли равно? Такие же как и ты предатели и приспособленцы у тёплых мест! Партноменклатура херова! Вот она и развала Союз! И там еще гадина была, Сусловым звали, вот он точно агентом был мирового капитала. Сколько крови он людям попил, своими тупыми запретами.
Кот
Минус один....!!!
Игбун Хохлов
А что укры построили? ЧТО????? Из крупных городов, ну Черкассы - укропский город. Одесса, Херсон, Николаев, Кировоград, Днепр, Запорожье, Харьков, Донецк, Луганск, да и большинство других русские строили. Даже Львов. Я уже молчу про Крым. Крупнейшие заводы, шахты. Кто строил? Хохлоту? Назови хоть один. ЛАЗ по указу Сталина построили. Туда русские специалисты приехали. Больше 10 тыс. автобусов в год делали, экспортировали 15 стран. Пришло хохлоту к власти и нет завода. Металлургия вся стоит, уголь за границей скупают. Даже сельское хозяйство угробили. Полей немеряно, а хохлоту в Польшу ездит клубнику собирать. Не быдло?
Весёлый Роджер
Алле мудак Шмуля, ты опять ушёл от вопроса! Вопрос был откуда там винтовки? Правильный ответ - от верблюда! Тварь бандеровская - ссыкун херов, даже ответить нормально не можешь!