Обществоwww.ukrinform.ua22 сент.

В Україні відкриють 600 «Активних парків» до кінця року - Гутцайт

nk_hauz/6htmZSNng.jpeg

По всій Україні відкриють 600 «Активних парків» до кінця 2021 року.

Як повідомляє Укрінформ, про це міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт написав у Фейсбуці.

«До кінця року відкриють 600 «Активних парків» по всій Україні! «Активні парки - локації здорової України» - це проєкт Президента України, який направлений на оздоровлення всієї нації та створення вільного доступу до рухової активності. Вже 100 таких парків відчинили свої «двері» для містян, а до кінця року українці отримають ще 500 таких», - зазначив урядовець.

За його словами, це не просто побудова спортивних локацій. Там знаходяться відповідні спортивні елементи, біля яких розміщені QR-коди з доступом до онлайн тренувань від відомих чемпіонів та українських зірок. Просто навівши камеру телефона на цей код люди можуть отримати корисні поради від відомих співвітчизників, кумирів українців та слідувати їхньому прикладу.

«Тренування поділені на рівні: від простого до складного. Таким чином, ви зможете вдосконалювати свої напрацювання та ставати з кожним разом усе сильніше! А можете граючи, зробити виклик своїм друзям, та наввипередки позмагатися, хто перший пройде всі рівні. Якщо ви не впевнені, що правильно цим користуєтесь, то на кожній локації є координатор, який залюбки вам усе підкаже», - підкреслив міністр.

Головне, додав Гутцайт, що цим можуть користуватися всі верстви населення: від наймолодшого до старшого покоління.

За словами міністра, основна мета проста - зробити спорт ближчим до людей.

💬 Последние комментарии
ALWAS
Вообще то правителей, потерявших власть обычно казнили. Вместе со всей семьёй. Так поступили большевики с семьёй Императора. Но мы стали слишком гуманны, а посему обречены на вымирание. Природа- штука жестокая. И такого не потерпит.
ALWAS
Ругать Президента и дурак сможет. А что скажет сам экономист по этому поводу, какое у него решение ? Хотя Бог с ней, Америкой. У нас и своих проблем хватает. А побороть инфляцию можно, но работать нужно. Но хочется халявы, и в этом проблема.
Голос Разума
Тебе предлагают обосновать твои утверждения о связи ополченца Гиркина с захватом складов в Украине. Так обоснуй. Если не можешь - тогда не бросайс я словами
Проти війни
Донбас и Крим - це територія України
е
А что не так?))) ТЫ начала меня оскорблять, а не я тебя - это факт! Всячески уговариваешь ВСЕХ не обижать свою подзащитную -это тоже факт! Ни слова ей о том что с оппонентами надо общаться БЕЗ мата, хотя тебе на это указывали - опять таки факт! ..
Конан Варвар
Хм, правда плюс оружие... Самооборона обещает снова стать жаркой, как в старые добрые времена.
ALWAS
Право ношения оружия- неотъемлемое право свободного человека. Не имели такого права только рабы.