В Україні відкрився Супермаркет культури, де за прилавком – креативна індустрія
Обществоwww.chytomo.com19 апреля 2020

В Україні відкрився Супермаркет культури, де за прилавком – креативна індустрія

В Україні відкрився Супермаркет культури, мета якого – підтримати зібраними грошима культурні установи, чиї витрати зараз значно перевищують прибуток. Про це повідомляє організатор ініціативи Port.agency.

Тут за прилавком – креативна індустрія, а покупці – небайдужі люди, яким в ізоляції бракує вражень. В асортименті – приватна екскурсія музеєм від Олександра Ройтбурда з своїм суб’єктивним емоційним поглядом на поточну експозицію музею, прогулянка бібліотекою, де фільмували міжнародні режисери, чи вечеря з відомим художником, який згодом намалює ваш портрет.

«Ми знаємо, як сильно постраждав культурний сектор і хочемо допомогти організаціям, які не можуть на карантині отримувати прибуток, маючи при цьому шалені витрати», – кажуть у Port.agency.

До спермаркету приєдналися Одеський художній музей, Українська кіноакадемія та Національна бібліотека імені Вернадського.

«Якщо ви некомерційна організація або митець, у вас є товари і послуги, які підходять для нашої віртуальної полиці, або ви зацікавлені придбати подію, якої немає в переліку, – пишіть нам, пропонуйте і приєднуйтесь до ініціативи просто зараз», – пишуть організатори.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Ленуська, а ты у деда Шмули учись, он як старый пыдар даёт возле левой заправки за 10Л АИ92 и нЫчого у него не болит. Просто он косит, будто он душевнобольной инвалид, а на деле он просто и есть такой, тильки не чудак, а тупой завистливый и мстительный мудак. Но видишь, як на него кружевные труселя до колен клиент клюёт, вот и тебе надо так. Извращенцев видишь много, даже на Шмулю пердуна хватает. А он видишь, скромный, звёзд с небе не хватает, одел труселя и оп – ля-ля! Ему все равно что футболист его дерёт, что боксер .бёт, шо на бобслеи его катают … главное шоб костюмчик сидел и гроши платили! Истинное продажное чмо з райкому чи КП чи СС!
Елена
Сочувствую тебе фейковая Елена.
Елена
Смотри осторожно фейковая Лена,а то короновирус подцепишь
Елена
Роджер ,на Мальту авиасообщение открывается с первого июля,давай готовься,к встрече на Ельбе,нет на пирсе с американскими военными моряками.ха.
Елена
Какой ужас !!! Теперь грузовики будут без водил ездить ? А сосать у кого ? Как снискать хлеб насущный
Елена
Роджер на работу пора на окружную ! Опаздываю , там два турка дальнобойщика меня ждут уже ! Может финиками угостят …
Елена
Геморой серьезная болячка , знаю по собственному опыту! Очко стараюсь беречь. , поэтому преимущественно отсасываю