В Україні відтепер зношений одяг і взуття можна відправити на екологічну утилізацію поштою
Обществоrubryka.com27 июля 2020

В Україні відтепер зношений одяг і взуття можна відправити на екологічну утилізацію поштою

Громадська організація "Україна без сміття" починає приймати зношений одяг та взуття поштою, а також кожного робочого дня − з вівторка по неділю.

Про це передає Україна БЕЗ сміття.

"Відтепер безнадійно зношені одяг і взуття ми прийматимемо не тільки у вихідні, а й кожного робочого дня на станції. Але й це ще не все! Тепер ми приймаємо одяг і УБС Кур'єром, і поштою", − повідомили у громадській організації.

Які умови та вартість послуги?

Ця опція платна, оскільки включає в себе роботу по прийому, досортуванню, логістиці та відповідальній утилізації високотемпературним спаленням на підприємстві Тарком, що також коштує грошей. Вартість послуги − 250 гривень за пакет 120 літрів та вартість доставки. У Києві одяг також може забрати кур'єр "України без сміття".

Прийматимуть старий одяг, м'які іграшки, взуття та сумки. Речі повинні бути чистими і сухими, а великі металеві деталі потрібно відкріпити. Також приймають речі, які непридатні для носіння.

Речі можна буде здавати у робочий час − з 14:00 до 19:00. Здавати речі потрібно в окремі пакети, які можна взяти у консультантів.

Написать комментарий