Обществоwww.ukrinform.ua24 янв.

В Україні відзначають День зовнішньої розвідки

nk_hauz/-mrncl7xz4wjaoq_mwz_.jpg

У неділю, 24 січня, в Україні відзначається День зовнішньої розвідки.

Як повідомляє Укрінформ, свято встановлено згідно з указом Президента 22 листопада 2018 року «Ураховуючи значний внесок співробітників розвідувальних органів України у справу забезпечення захисту національних інтересів України від зовнішніх загроз, а також життя, здоров’я її громадян та об’єктів державної власності за межами України, зміцнення обороноздатності держави, з метою відродження національної розвідувальної ідентичності та започаткування сучасних традицій вшанування звитяг зовнішньої розвідки України».

Дата обрана не випадково: саме 24 січня 1919 року в Українській Народній Республіці було створено перший підрозділ загальнодержавної розвідки. Відтоді у складі Політичного департаменту Директорії УНР почав працювати відділ закордонної інформації з метою проведення розвідувальної роботи щодо активно чинних проти УНР ворогів, а також стосовно країн – потенційних супротивників.

💬 Последние комментарии
Каменяр
Тебе також не видно. І не зрозуміло - чи ти двоногий а чи одна РУССКЯЗЫЧНАЯ ЧЕЛЮСТЬ без ніг
Луна -2
Спасибо ,Роджер !Мне приятно .Ия никогда не откажусь от своих слов ,в отличие от младой и бестолковой. Леночки.
Каменяр
Уточни, як росія заважала хрестовим походам . Не бачу росії на карті під час хрестових походів.
Луна -2
Ты ошибаешься за свои слова я всегда отвечаю...-Здесь за меня никто никогда не пишет, в отличие от тебя. - Это писала я. .
Каменяр
На рахунок повернення Криму загадувати рано. Зрозуміло лише одне - під час окупації Криму російське керівництво нажало кнопку знищення РФ, російської імперії.
Каменяр
І що, підгоріло?
Каменяр
А детальніше можеш вказати: Коли Гіркін запитував гуманітарний коридор для своїх заручників ? І поясни, що таке гуманітарний коридор : -це така дорога, на якій розстрілювали людей під час виходу із Іловайська?