Обществоdilo.net.ua22 нояб.

В Україні внесуть зміни до Сімейного кодексу та інших законодавчих актів

nk_hauz/-mmgdrqjk84fotna__vu.jpg

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики на своєму засіданні розглянув низку законопроектів, що регулюють сферу аліментних відносин та спрямовані на захист житлових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Про це повідомили у Голос України.

За результатами обговорення народні депутати рекомендують Верховній Раді прийняти за основу законопроєкт про внесення змін до Сімейного кодексу України (щодо збільшення мінімального розміру аліментів, що стягуються на дитину з інших членів сім’ї та родичів) — № 3881. У разі прийняття проекту за основу народні обранці рекомендують врахувати окремі пропозиції альтернативного законо-проекту про внесення змін до Сімейного кодексу щодо збільшення мінімального розміру аліментів, що стягуються на дитину з інших членів сім’ї та родичів, і запровадження мінімального (гарантованого) розміру тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від обов’язку утримувати дитину — № 3881-1.

«Загалом цими законопроєктами пропонується збільшити мінімальний гарантований розмір аліментів, що стягуються на дитину з інших членів сім’ї та родичів з 30% до 50% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.

А також запровадити мінімальний розмір тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від обов’язку утримувати дитину, на рівні 50% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, — наголошує заступник голови комітету Євгенія Кравчук. — Пропонується передбачити, що заборгованість за аліментами з платника, який є ФОПом на спрощеній системі оподаткування, визначається, виходячи з його заробітку (доходу), а у випадку, коли встановити розмір заробітку (доходу) неможливо — із середньої заробітної плати працівника для даної місцевості (область, де боржник здійснює свою діяльність)».

Комітет також підтримав проєкт закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо захисту житлових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

«У проєкті йдеться про права для сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на позачергове отримання житла та забезпечення їх соціальним житлом, у тому числі після досягнення ними 23 років, та грошову компенсацію житла, — зазначає Євгенія Кравчук. — Також врегульовується питання взяття на житловий облік осіб, місцем походження яких є окремі території у Донецькій та Луганській областях, АРК і міста Севастополь».

Депутати розглянули та підтримали проєкт закону про внесення змін до статті 22 Закону України «Про рекламу» щодо реклами електронних сигарет і рідин, що використовуються в електронних сигаретах. Народні обранці пропонують поширити всі обмеження щодо тютюнових виробів (реклама, розповсюдження) і на електронні сигарети та рідини, що використовуються в електронних сигаретах.

Крім того, комітет підтримав проєкт постанови про внесення на розгляд Верховної Ради України проєкту постанови Верховної Ради України «Про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2021 році».

«Проєктом постанови Кабінету Міністрів України рекомендується створити організаційний комітет з відзначення пам’ятних дат та ювілеїв у 2021 році та розробити і затвердити плани заходів. У тому числі наступного року ми матимемо меморіальні заходи на державному рівні задля вшанування пам’яті жертв нацистських репресій», — зауважує Євгенія Кравчук.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Как довесок!!! ДЛЯ ВСЕХ!!! Вот сайт ОБСЕ - https://www.osce.org/ru/ukraine-smm/reports Ежедневные отчеты по обстрелам! Выбирайте там время по дням и смотрите, всЁ и на мове и на русском! Если бы стреляли сепары - то щирые Гивняры тут бы орали и давали ссылки! НО ТВАРИ продажные молчат, значит стреляют и убивают мирных жителей на Донбасс и Луганске - щирые фашисты!!! Ось воно як! А Шмуля нацисткий холуй, ему у дупу, на АЗС, вставляють - бандеровский ..й.
Луна -2
ну ты и загнул.... мой котик -полный интернационал ..Мама -у него сибирская кошечка - папа -смесь бульдога с носорогом .понятливый как еврей, умный как английский лорд -даже тапочки приносит мне .. ласковый как все коты...так что черт его знает, какой он национальности ,и ему кажется, без разницы что думают об этом остальные, свидомые ..ОН их презирает ...
Весёлый Роджер
Ну да, Петя твой кумир, тоже не с потолка данные об 200 000 бурятов брал - из пальца явно высосал! Ну который обосал! Хибаж щирый жид, ыщо на гиле не висит?
Весёлый Роджер
Ну да, согласен, тоби Шмуля Сруля, явно пока везёт! Хотя там в полной версии - Везёт дуракам (ну в твоём случае -мудакам) и пьяницам!
Весёлый Роджер
Привет лапа! Котику - шепни - шо мол его шифрограмму у центр принял: "-мяу_-муррр мяу" - всё понял, вин каже - задание выполнил, требую рыбу! Так, обеспечить Кита барабулькой! А вот якой котик у тоби национальности? Шо по этому поводу щирые титульны долбоЭбы пишуть? А Свинья у Шмули, що тоже щирая та свидомая, да трохи пархатая? Ось цэ пытання так пытання! То не подруга твоя Таня! :-))
Весёлый Роджер
Перестройка, Перестройка, Шмуля перестроился, раньше ящиками он пиСдил, таперь к вагону пристроился! Конечно ШМУЛЯ пархатый врун СРУЛЯ - ХОРОШО!!! А чаму, а тому що як и сейчас щирой экономике воров и рагулей, так и тогда – экономике партЕйных неучей завистливых - пришёл ПЫСЕЦ!!! Вот дывись падла наёмная - «… СССР динамику закупок, то в 1982 г. объем импорта зерна составил 29,4, в 1983 г. – 33.9, в 1984 г. – 46,0, в 1985 г. – 45,6 млн. тонн» ЭЙ ДОЛБОЭБ свинорылый!!! Сейчас Россия в одиночку выращивает более 120 млн тонн зерна и ещё до фуя экспортирует, а тогда ВЕСЬ!!! СОЮЗ с трудом набирал 107 млн. тонн!!! ЭЙ ворюга каптёрный!!! Да тебе на ВСЁ И ВСЕХ насрать, главное щоб тебе тоди давали возможность воровать и солдат объедать! А сейчас у кальсонах ворованных, вже сильно засранных, щеголять! Сало не урони МУДАК!
Луна -2
Вот это вот и страшно - Что молодые ребята, отдавшие все за Украину , оказались никому не нужными в этом государстве Никому - ни государству , которое заманило их на войну, и которое им обязано тем, что они защищали его,.ни родным которые надеялись, что вернется,но только целым и здоровым -как с увеселительной прогулки ,да еще и денег заработает. и посылочку с барахлишком с"НОВОЮ ПОШТОЙ" пришлет.К сожалению , никто не думает что война -это работа на износ. ЭТО БОРЬБА ЗА ЖИЗНЬ, это искалеченные не только руки и ноги. но и мозги , и вся жизнь.... как у этих ребят из госпиталя в Цыблях...