Обществоshotam.info16 нояб.

В Україні вперше підготували військово-бойових медиків

nk_hauz/-mmcjdga8aol6vtcjgeh.png

Навчальний центр Нацгвардії впроваджує підготовку нових спеціалістів у структурі МВС: військово-бойовий медиків.

Про це повідомили у пресслужбі Нацгвардії.

За інформацією, на базі Навчального центру Нацгвардії за підтримки іноземних колег зі Збройних сил Канади вперше відбулася підготовка інструкторсько-викладацького складу за програмою «Військово-бойовий медик» у структурі МВС України.

nk_hauz/-mmcjhw2e-j9q99i-ikj.jpg

До курсу входять декілька програм, які використовують у багатьох подібних військових структурах країн НАТО.

Спільно із представниками місії «UNIFIER» був створений базис курсу, а також – відпрацьовано на практиці основні елементи програми та відпрацьовано кваліфікаційні стандарти.

nk_hauz/-mmcjhw8y7yq25t4ir85.jpg

13 листопада начальник Навчального центру НГУ полковник Михайло Кулик, за участі представників Головного управління Національної гвардії України та представників операції «UNIFIER» привітали військовослужбовців із завершенням навчання та вручили сертифікати військових досягнень.

Також від канадійських друзів Навчальний центр отримав новітню навчально-матеріальну базу. Сам курс стартує у 2021 році.

💬 Последние комментарии
Гость
И "спустя пять лет непримиримого борца за "церковную незалежность" предали анафеме. Но он и не думал каяться в грехе раскола — одном из самых страшных для христиан".
3020
ЗеНаполеон уже всех достал со своим Великим крадивництвом. Надеемся, что посмертно тебя закатают в асфальт, можно и раньше .
3020
Таких псевдобатюшек кадилом нужно быть по горбу, что бы усмирили свою гордыню.
3020
Резников, чучело зеленогороховое, армию ты просрешь , а бабки стыришь, сколько не дай.
3020
Насосала - рассказала. Моника Левински. Всегда хотела, чтобы Обама трахнул в дупу. Давалка Елена. Все эти конъюнктурные пиарастовые шлюшки хотят паразитировать на известных и знаменитых.
3020
Ельцин уже горит в аду, Горбачев, Кравчук, Шушкевич на подходе. Все коммуняки-оборотни. А Союз при Брежневе жалко, нам бы сейчас такой "застой". Нацики с жидопрезиками построили в итоге Укропопуасию, с пользой для своего кармана и в случаи аврала вполне могут осесть в новой Франции, тоесть Канаде.
Елена