В Україні вперше застосували новітні засоби повітряної розвідки вітчизняного виробництва
Обществоday.kyiv.ua11 июля 2020

В Україні вперше застосували новітні засоби повітряної розвідки вітчизняного виробництва

На базі Повітряного командування «Схід» під час двостороннього командно-штабного навчання на практиці були застосовані новітні засоби повітряної розвідки вітчизняного виробництва.

Про це повідомили у службі зав’язків з громадськістю ПК «Схід».

Як зазначив командувач ПК «Схід» генерал-майор Олег Струцінський, українські безпілотні авіаційні комплекси виробництва «Скаетон» виконували завдання з виявлення та спостереження за об’єктами умовного противника з наданням у реальному часі інформації про місце перебування цілі для завдання удару з повітря. БПАК призначений для використання у цивільних і військових сферах для виконання тактичних розвідувальних і пошукових операцій протягом 24 годин за крейсерської швидкості 120 км/год.

Технічно мінімізовано спроможність виявлення елементів комплексу ворожими засобами радіолокаційної розвідки: враховано, що навігація з допомогою GPS у зоні бойових дій малоефективна, отже, комплекс створено максимально GPS-незалежним. До того ж відносно невеликий розмір літального апарата та вдала конструкція робить його «невидимим» для ворога з землі.

Крім того, під час навчання, що проходило під керівництвом командувача Повітряних Сил генерала-полковника Сергія Дроздова, завдання з виявлення та знищення об’єктів супротивника в іншому регіоні України в інтересах угруповання військ одночасно з вітчизняними виконували також «Прапороносці» – сучасні ударні безпілотні літальні апарати турецького виробництва, що взяті на озброєння українських Повітряних Сил. Нагадаємо, що оператори Bayraktar TB2 пройшли тримісячний курс підготовки в Туреччині.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
кипчак
Можно ли ждать, что американцы, не так давно приветствовавшие дискриминацию черных, поднявшиеся на работорговле и подневольном труде и дожившие, что все у них разворачивается на 180 градусов(видимо в результате демократии и расцвете всех видов свобод), истребившие коренные народы Америки, способны ценить народные традиции, воспринимать какие бы то ни было выработанные и устоявшиеся тысячелетиями идеалы. Они родились на разрушении идеалов, морали и принципов, от этого же и умрут.
кипчак
Короли дожились до того, что подарки чемоданами с долларами не могут принимать! Какие они после этого короли?
кипчак
Россия начала выпуск вакцины, может бедным странам поможет, а богатым странам и их подстилкам нужно продавать втридорога, а то слишком задирают нос и громко гавкают.
кипчак
А что бывает, что "гиена Европы" превращается в пушистого, милого котика? Даже превращение из разбойника в нормального человека большая редкость.
гость
НКРЭКУ, пятое колесо в телеге. Само ни хрена не выпускает а почему то имеет право навязывать все стране идиотские решения. Гнать на хер всю камарилью.
Гость
А "Галлинара послужила прибежищем для святого Мартина Турского и папы Римского Александра III, которые скрывались там от преследований".
Гость
И ждем-с приглашения...