Обществоeducation.24tv.uaAug 13

В Україні запрацює платформа для обміну вчительським досвідом

nk_hauz/fTn-gmn7R.jpeg

Восени 2021 року в Україні запустять міжнародну платформу Eduki з обміну матеріалами між учителями. Наразі розробляють український інтерфейс платформи. Як поділитися своїми напрацюваннями – читайте у статті.

Ідея платформи полягає у тому, щоб дати вчителям з різних регіонів та країн обмінюватися своїми напрацюваннями. Адже у кожного досвідченого педагога накопичується багаж доробок – вони самотужки розробляють конспекти уроків.

А завдання платформи Eduki популяризувати педагогічну працю, підтримати та об’єднати вчителів, підвищити їхню кваліфікацію та покращити систему освіти.

Так, у 2021 році, коли через пандемію COVID-19 почалося дистанційне навчання, засновники платформи вирішили провести обмін досвідом з іспанськими, французькими та українськими освітянами.

Пошук авторів і збір матеріалів для наповнення платформи вже розпочали. Українські вчителі є прогресивними, тому розробники переконані, що зможуть відшукати чимало корисних матеріалів серед напрацювань освітян.

Від педагогів приймається все:

  • цілі уроки,
  • окремі завдання,
  • комплекти матеріалів,
  • навчальні постери,
  • інтерактивні ігри,
  • тести,
  • інфографіки, меми та будь-які задуми.

Як поділитися досвідом? Надсилати свої матеріали попередньо можна через спеціальну форму за посиланням. Після запуску платформи для кожного автора буде створено свій профайл.

Ще до запуску платформи та вашої офіційної згоди, цілісність матеріалів гарантована, розповсюджуватися вони не будуть. Автори можуть пропонувати свої ідеї та вироби безплатно чи встановити певну суму за користування.

До слова, у червні запрацювала платформа можливостей професійного розвитку педагогічних працівників EdWay. З її допомогою вчителі можуть онлайн підвищити свою кваліфікацію.

💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
"Бандерлоги — отверженные. У них нет собственного наречия, они пользуются украденными словами." (Р. Киплинг) Русское слово "Отчизна" происходит от "отче". А от какой ветчины происходит хохлятская "витчызна"? Это обезьянье кривляние, а не язык.
Елена
Масок сейчас много,хоть попой жуй.
Елена
За детей и родных беспокоились,а шо делать?
Елена
У России проблем нэма,у всех есть у неё нет,хе,при такой цене конечно, Газпрому хорошо,а людям плохо
Весёлый Роджер
Ну не знаю, но мабутно уси кто бухает щирый коктейль - буряковку з Червоной Шапкой, вот такой мудизм несут. И там закусывай - не закусывай - без пользы! Вот почитали Шмулю_Елен, этого пердуна у жиночих труселях до колен, ну и ...? Шо вин пьёт? Коди гэтот пыдар кожний день такой или подобный мудизм тут несёт! Та ыщо вин пидосные литаки у лесу встречает, та соби до хаты их провожает! «Елена -27 июня 2020 - Много, очень много масок, самолёт целый!!!,большой доставил, …нужные медицинские препараты и средства всякие приборы,там инвентарь ,всякое такое . всё доставили и ИВЛ Америка людям посылает,кому надо…» «Елена -29 июня 2020- Болезнь.ха.А Украина все равно идёт в Европу…» Хоть и мает нищебродную *опу! Таки ыщо же и НЕцелые самолёты до Шмули литают, та буряковку доставляють!
Луна-2
я плакаль)))От такого идиота и чо- то он там курит?
Луна-2
Под Полтавой в Новых Санжарах - камнями забросали автобус - это да ,добрые люди