Обществоrubryka.com2 окт.

В Україні запрацював Фонд Президента України: чим він буде займатися

nk_hauz/GQqUAzD7g.jpeg

Відбулося установче засідання Ради Фонду Президента України з підтримки освіти, науки та спорту, створеного з метою розвитку та підтримки талановитих українців, їхніх ідей у вказаних сферах задля посилення лідерських позицій України у світі.

Про це повідомила пресслужба ОП.

Вітаючи присутніх із початком роботи, голова Ради Фонду Ірина Тулякова наголосила, що Фонд Президента – це можливість впроваджувати трансформації в Україні, допомагати розвивати талановитих молодих людей.

"Дуже хочеться, щоб у нашій країні, у нашої молоді, науковців, освітян і спортсменів не було неможливих речей. Країна талановитих людей – це про створення можливостей для розвитку потенціалу кожного", – сказала вона.

Заступник керівника Офісу Президента Юлія Соколовська зауважила, що Фонд має стати дієвим механізмом для заохочення талановитої молоді.

"Упевнена, те, що ми тут закладемо: інноваційні підходи, прогресивні речі, – стане драйвером того, що відбувається у нас в країні. Давайте зробимо так, щоб усе в нас працювало. Щоб цей Фонд став прикладом", – наголосила Юлія Соколовська й побажала членам Ради Фонду плідної роботи.

Радник глави держави з питань Фонду Ольга Будник зауважила, що Фонд покликаний об'єднати талановитих людей і дати їм можливість реалізувати свій потенціал в Україні. Привітавши Раду Фонду зі стартом роботи, вона також докладно розповіла про кроки, які вже здійснено з часу створення Фонду, перспективи розвитку та виклики, які стоять перед ним.

Серед ключових програм Фонду – гранти на навчання за кордоном, стажування молоді у провідних іноземних закладах вищої освіти та наукових установах, залучення лекторів з провідних вишів та наукових установ світу, участь молоді в міжнародних науково-практичних семінарах і конференціях, заохочення молодих людей за досягнення, підтримка реалізації проектів у сфері освіти, науки та спорту.

Ірина Тулякова також розповіла, що у співпраці з Мінцифри триває робота над розробкою онлайн-платформи Фонду.

Очікується, що запуск ключових програм Фонду відбудеться в лютому 2022 року.

Фонд Президента був створений у 2019 році з метою заохочення розвитку талановитої молоді. У червні 2021-го Володимир Зеленський затвердив Положення про Раду Фонду, перезапустивши його діяльність.

З коштів Фонду виплачуватимуть премії гави держави в розмірі 100 тис. грн переможцям міжнародних учнівських олімпіад. Також здійснюватимуться виплати президентських стипендій у розмірі 10 тис. грн учасникам ЗНО, які показали найвищі результати. Такі стипендії виплачуватимуть щомісяця протягом року.

Заплановане й фінансування премій для відзначення досягнень українських спортсменів, заохочення молоді до участі в спорті та підтримка тренерської діяльності.

💬 Последние комментарии
Луна -2
Вот интересно - чего же вы тогда защищаете этого" поца с двух аккаунтов который создает суету" - под ником Елена защищаете. а второго под ником Роджер отталкиваете от себя -если как вы пишите, это один и тот же человек - Будьте последовательны, защищайте тогда и Роджера - если по вашему, он одно лицо с Еленой.Нельзя же быть такой двуличной, Эрочка -верочка.
Весёлый Роджер
«Елена - 17 апреля 2020 Я … буду троллить беспощадно., пока стоит земля русская(в данном случае украинская, ПО СУТИ ОДНО И ТОЖЕ),пока есть её защитники,в моём лице,…»
ера
"...Похоже вообще на то, что один и тот-же мудаковатый поц, с двух аккаунтов, "создаёт суету"...я об Этом...Два года назад...писала...теперь вижу,что я не одна так думаю... СПАСИБО ЗА КОММЕНТАРИИ...
ера
метро Парижа...очень удобный вид транспорта...а по чистоте....где-как...грязных ...НЕ ВИДЕЛА...
е
так ТВОИ слова, вот и ЖРИ их...
Гость
Звучит как Тюрки, да?
е
Не хочешь САМА на хозяев своих гавкать - так не указывай остальным что говорить!