В Україні запускають глобальну освітню платформу
Обществоshotam.info7 дней назад

В Україні запускають глобальну освітню платформу

ЮНІСЕФ разом Microsoft та University of Cambridge запускають глобальну освітню платформу — Learning Passport. І Україна – одна з перших трьох країн, де платформа запрацює. Про це повідомляється на сайті unicef.org.

Learning Passport стане ресурсом, за допомогою якого діти продовжать навчання дистанційно під час пандемії COVID-19.

А ще є дуже добрий бонус для потенційних учасників й учасниць UPSHIFT Україна. Адже на базі платформи буде створено цифрову версію навчальної програми UPSHIFT. Це зробить можливості для молоді ще більш доступними та сучасними.

Крім того, для українських дітей та молоді на платформі розмістять книги, відео, а також додаткову підтримку для вчителів і батьків тих дітей, які мають особливі освітні потреби. Контент Learning Passport буде доступний найближчими тижнями.

Чому це важливо?

Платформа Learning Passport виникла в результаті партнерства між ЮНІСЕФ, Майкрософт і Кембриджським університетом і від початку була розроблена для дистанційної онлайн освіти дітей-біженців та переселенців. Функціонал ресурсу значно розширили, щоб забезпечити виконання навчального плану на національному рівні для дітей та молоді після закриття шкіл через спалах COVID-19. Платформа також надає ключові ресурси для вчителів та освітян.

«Школи закриваються, діти стають ізольованими, відчувають страх і тривожність – наслідки цієї пандемії впливають на дітей у всьому світі. Ми повинні об’єднатися та взяти до уваги всі можливі способи, щоб допомогти нашим дітям пройти через ці важкі часи. З нашими давніми партнерами, такими як Майкрософт, ми можемо швидко надати дітям та молоді інноваційні та придатні до адаптації рішення, – сказала Гентрієта Фор, Виконавча директорка ЮНІСЕФ. – Адаптація платформи Learning Passport – це нагадування про те, як багато ми можемо досягти для дітей разом з нашими партнерами у часи, коли криза поглиблюється на глобальному рівні».

За останніми даними ЮНЕСКО, 1,57 мільярда учнів та студентів у 190 країнах відчувають на собі наслідки закриття шкіл.

Запуск платформи Learning Passport, яку розробляли протягом останніх 18 місяців, у пілотному режимі було заплановано у 2020 році. Однак, після початку глобальної пандемії та масового закриття шкіл, функціонал платформи було значно розширено, щоб нею могла користуватися більша аудиторія. Зараз всі країни, де навчальну програму можна викладати дистанційно, зможуть організувати навчання онлайн для дітей та молоді, в яких є необхідне обладнання вдома.

Контент платформи для українських дітей та молоді буде доступний у травні та включатиме онлайн книжки, відео а також додаткову підтримку для батьків тих дітей, які мають особливі освітні потреби.

Як працюватиме в Україні?

В Україні, платформа Learning Passport буде використана для створення онлайн ресурсу для самоосвіти та неформальної освіти, а саме для поширення програм розвитку соціально-емоційних навичок серед підлітків. В рамках проекту буде створено цифрову версію навчальної програми UPSHIFT, спрямованої на формування підприємницьких навичок у підлітків та молоді як агентів соціальних змін, а також надання можливостей для реалізації власних ініціатив із соціального підприємництва. З допомогою підходу «human centered design» (дизайн, орієнтований на людину), програма UPSHIFT надасть підліткам та молоді можливість засвоювати навички 21 століття через експериментальне навчання. Платформа також пропонуватиме доступ до навчальних та дидактичних ресурсів, створених для всіх учасників освітнього процесу в умовах пандемії COVID-19.

«Вплив COVID-19 на життя не має кордонів, тому наше реагування також не повинно мати кордонів – воно вимагає співпраці між державним та приватним сектором для того, щоб кожен учень та учениця змогли продовжувати навчання, – сказав Бред Сміт, Президент Майкрософт. – Створена спільно з ЮНІСЕФ платформа Learning Passport має унікальний функціонал. Вона пропонує можливість гнучких рішень для навчання, які можна масштабувати за допомогою цифрових технологій, і таким чином допомогти мільйонам учнів трансформувати їх оселі у навчальні класи під час пандемії».

Платформа для кожної країни надає онлайн ресурси навчальної програми та додаткові матеріали рідною мовою. Ці матеріали буде відібрано експертами, щоб найкращим чином забезпечити потреби учнів та викладачів. На платформі Learning Passport є можливість створити профайл для кожного учня з обліком результатів по навчальним предметам, а також можливість отримувати необхідну додаткову підтримку.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
мм
А как его можно изменить? Если другие подписанты не согласятся?
мм
Какое же он наглое брехло! Пэтро-брехло!
С
В Америке они запрещены. А нас уничтожают сволочи. Наверное Ющенко и Тимошенко хорошо с зтого имеют. Еще немного и нас вообще всех уничтожат своими вирусами!
Игбун Хохлов
Многострадальное корыто. А как его "СУшка" гоняла?)))))
Starый Йухан
И шо, весьмирснами накрывается медным тазом ? Спойте щенэвмэрлу, мабуть поможэ...
Starый Йухан
"Наркотики всегда убивают."
Весёлый Роджер
Ой панове, тюю, шо тут робиться, запор заднемотор объявился - не запылился. Как пить дать тай век свободы не видать, грошей Соросюга подкинул ему на нищебродность. А я уж запор, ты уж звиняй, грешным делом понадеялся, шо тебя ковид побрал к чертям собачим, а ты живучий оказался, значит жив ыщо- курилка! Но дивлюся, какой ты не такой, ну не сильно пока русофобный. Или это ты пока так, разминаешься на кошаках щиро селячих, так сказать, входишь в режим русообсерания и русоофшоронадругательства! Ну давай, давай, не перенапрягись тильки … до усёру, держи марку заднемотору. И.Ищенко с А.Роджерсом, вони же рядом, тут за заосадом! Смотрю твоего «коллеги» чи калеки по цеху русофобных пиндо 3.14здаболов - нима, ты не на подмену ему вышел? Он часом не захворал? Ой горе то какое, пиду тоди с ранку пятый баян докупать! Может повезёт? – отметим праздник как надо!