Обществоwww.ukrinform.uaJun 25

В Україні запустять спеціальний телеканал про здоров'я

nk_hauz/-mczpj2zy-iidgi0nmwx.jpg

В Україні планують активну інформаційну кампанію про здоров'я та здоровий спосіб життя, зокрема запуск окремого телеканалу.

Про це заявив радник керівника Офісу Президента Сергій Матієнко на форумі "Україна 30. Здорова Україна", повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Наше завдання - інформувати українця з усіх джерел: і по телевізору, і з бігбордів, і з інтернету, і через лідерів думок, газети, журнали тощо. Ми будемо кричати про це голосно, цілі програми державні, запустимо, я так думаю, найближчим часом окремий телевізійний канал, який говоритиме тільки про здоров'я та здоровий спосіб життя", - сказав Матієнко.

Він наголосив, що треба інформувати українців про необхідність вести активний спосіб життя, виконувати необхідний обсяг фізичних вправ, про шкоду паління і вживання алкоголю, наркотиків, про важливість дотримання режиму сну і відпочинку тощо.

«Ми повинні забрати в українця відмовку "я не знав, тому я не робив"», - зазначив радник керівника ОП.

Як повідомляв Укрінформ, Президент Володимир Зеленський 22 червня презентував загальнонаціональну програму «Здорова Україна», метою якої є збільшення тривалості життя українців.

💬 Последние комментарии
Чудо-юда-жид-медведь
Было наше - стало ваше. Было ваше - стало наше... А воровать чужое нехорошо, буржуи.
Кот
Третьяковать эту Глыну и дело с концом!!!
Антиелена
Кстати, давеча сравнивал расходы на отопление в РФ и у себя. Ты знаешь, Ленка-целка, там почему то в 2 - 2,2 раза дешевле... И это по текущему тарифу. Иди ГТС газом наполняй, хоть какая-то от тебя польза должна быть, кроме твоих высеров в сети!
Антиелена
Шо, майданушка! Джинсов и магнитофонов при социализме не хватало?))) И где ты видишь жалобы? Ты хоть умеешь аргументированно отвечать? Я получил разрушенную страну из-за таких имбецилов как ты, которые думать критически не умеют. И где будут работать дети? Что, увеличилось количество субъектов, создающих добавленную стоимость? Рынки сбыта потеряны добровольно! Добровольно, Карл! За них всегда война шла. Авиа, судо, машиностроение потеряно, космос потерян!... А с лучшими ты будешь в одном из четырех вариантов (я уже не раз тебе перечислял). Да, фееричная ТП!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Газовик
И после этого ЕС хочет ещё газа. Очень смешно.
Я
А по моему, все "кварталы" уже в прошлом.
Expert
Баканову впору перебинтоваться в Бакланова хотя по сути он тот еще гусь!