В Україні запустили флешмоб, що закликає молодих людей прийти на місцеві вибори
Обществоrubryka.com20 октября 2020

В Україні запустили флешмоб, що закликає молодих людей прийти на місцеві вибори

Громадська організація Global Office у рамках ініціативи #вліпизасебе випустила відеоманіфест BAYDUZHE, що закликає молодь проголосувати на місцевих виборах 25 жовтня. За 2 тижні відеоробота зібрала понад 820 000 переглядів в Youtube.  

В Україні надзвичайно низька виборча активність серед української молоді: за даними Центру Разумкова, минулого року на парламентських виборах проголосувало лише 27% української молодих людей. 

Метою ініціативи було не тільки показати голосування таким, яким раніше його ніхто не бачив — модним і сучасним, — а й зробити це актуальною для молоді візуальною мовою. Героями маніфесту стали київські, львівські, харківські й одеські блогери, музиканти, діджеї, продюсери, хореографи, художники, фотографи та стилісти. Розробкою маніфесту займалося креативне агентство ANGRY. А власне трек створив київський саунд-продюсер Koloah і музикант OTOY.

"Молодь скаржиться на низьке представництво своїх інтересів у політиці й не довіряє політичним партіям та інститутам державної влади в Україні. Лише 7% вважають, що молоді люди, швидше за все, будуть добре або дуже добре представлені в українській політиці. Водночас вони не готові ні займатися політичною діяльністю, ні навіть цікавитися політичними подіями",коментує проблему Світлана Колодій, координаторка ініціативи #вліпизасебе.

Головний слоган маніфесту: "Байдуже хто ти, якщо тобі не байдуже". На відео різні за зовнішністю, професією, стилем життя та сексуальною орієнтацією молоді люди об'єднуються заради однієї цілі — заявити про свій голос, адже неважливих голосів не буває.

Ініціатива не має на меті просунути окрему партію або кандидата. Мета кампанії — мотивувати молодь бути свідомою й активною у питаннях власного майбутнього. 

Текст маніфесту наголошує на тому, що не важливо, звідки ти, який у тебе стиль, робота або освіта, ти — громадянин своєї країни та повинен брати відповідальність за те, у яких умовах будеш жити.

4 комментария

Написать комментарий
 • е
  20 октября 2020
  Ха..призвали они.. А что сделано для той же молодёжи? Может образование доступно всем или созданы нормально оплачиваемые рабочие места или условия для обеспечения жильем?... Вспомнили блин идиоты... Как голоса нужны так вспомнили..
  Ответить
  • Весёлый Роджер
   20 октября 2020
   е
   Так подожди «е». Шмуля_Елен же написал, що у вас там построят или вже построили щирый социализм со свидомым нацизмом - Хто був гивном - тот станет всем! Сала Рагулям тай свидомым 3.14здюлям! «… это есть наш последний и решительный бой, с Бандерой и Шмулей, воспрянет род рагульной!»
   Ответить
   • е
    20 октября 2020
    Весёлый Роджер
    Так гивно и стало всем, тут он не соврал.. А теперь когда трон под его керманычами шатается вспомнили что есть ещё кто-то кроме поцриотов
    Ответить
 • Луна-2
  20 октября 2020
  Ну за легализацию каннабиса точно проголосуют тут к гадалке не ходи.. И ЕЩЕ НАДО БЫЛО ВОПРОС О ПРОСТИТУЦИИ ПОДБРОСИТЬ - ТО ЖЕ НЕ СЛАБО ....а не о Будапештском Меморандуме.. Вот его бы поддержали бы на все сто
  Ответить