В Україні запустили науково-освітній проєкт BOOKMINT`s
Обществоchytomo.com18 апреля 2021

В Україні запустили науково-освітній проєкт BOOKMINT`s

ГО «Форум видавців» та «Дитячі наукові студії» запустили платформу BOOKMINT`s, скеровану на популяризацію читання та інноваційних технік вивчення науки.

Організатори BOOKMINT`s зазначають, що цей проєкт – синергія читання та прикладної науки. Частина назви BOOK позначає зв’язок із промоцією читання, а MINT – сучасний підхід до вивчення науки через експерименти й досліди. MINT – це німецькомовна абревіатура від математики, інформатики, природознавчих наук і техніки (англійською це звучить як STEM). MINT-освіта скерована на те, щоб навчати дітей критично мислити, спонукати їх робити власні відкриття, аналізувати свої дії, не боятися помилитися.

На платформі BOOKMINT`s фахівці проєкту розмішують добірки експериментів та тематичної літератури, що допомагатимуть осягнути дітям ту чи іншу тему. Відеодосліди допоможуть вивчати «науку на пальцях» – кожна дитина зможе відчути себе винахідником. А книжки за темами й віком цікаво й зрозуміло пояснять наукові явища, наприклад, через історії в коміксах чи сюжети казок.

Крім того, BOOKMINT`s стане новою платформою, де зможуть промотуватися видавці та STEM-центри. А також це буде нетворк-ресурсом для батьків, вчителів, бібліотекарів та організаторів літературних подій.

Анна Батищева, координаторка проєкту BOOKMINT`s, в ексклюзивному коментареві Читомо підкреслила, що завдяки MINT діти розвивають навички, які допоможуть їм зрозуміти сенс речей, розпізнавати зв’язки між ними, вчаться критично мислити.

«Що відбувається під час виверження вулкана? Чому великий корабель пливе, а маленький камінь тоне? Багато наукових і технічних явищ можна пояснити за допомогою захопливих історій так, щоб це викликало однаковий ентузіазм і в дітей, і в дорослих. Читання є базовою передумовою для освіти, а освіта – ключ до самовизначення. Діти, які читають та отримали хорошу MINT-освіту, безперечно мають додаткові можливості, щоб бути успішними в юному та дорослому віці.

Завдяки MINT діти розвивають навички, які допоможуть їм зрозуміти сенс речей, розпізнавати зв’язки між ними, вчаться критично мислити. Промоція читання потрібна для покращення цих навичок у дітей та пробудження у них мотивації. Також це важливо для закріплення ролі читання у повсякденному житті», – сказала координатка проєкту.

За її словами, платформа BOOKMINT`s має на меті спростити для дорослих – батьків, бібліотекарів, вчителів – пошук книжкових новинок для дітей від українських видавництв. Також BOOKMINT`s допомагатиме добирати наукові активності, які можна разом втілити вдома, в школі чи бібліотеці.

«Впевнені, читацькі MINT-проєкти скоро стануть улюбленими проєктами не лише для юних читачів та дослідників, але й серед видавництв та STEM/MINT-центрів. Це нове джерело можливостей для промоції власної діяльності», – додала Анна Батищева.

BOOKMINT’s підтримує Європейський Союз за програмою House of Europe, проєкт реалізується у партнерстві з Goethe-Institut Ukraine та разом із Центром інноваційної освіти для дітей «Дитячі наукові студії» (м. Київ).

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Гость
Ленка пора уже на окружной сосать а ты в эфире филонишь
Елена
Статью прочитай,там много интересного есть, не 20 тысяч русских коллаборантов было, значительно больше и Каминского не забудь ,про Локотское самоуправление и РОНА,и Красного и Шкуро а сколько русских полицаев было , тоже не мало ,чо то ты их не упомянул?скромняга ты,просто в рот воды набрал,а причём здесь жидохохлы,я к еврейской национальности не отношусь, причем здесь они,какая связь?а бы только пукнуть,шо ты за человек такой, методичку какую-то упоминаешь,бред какой-то.
Весёлый Роджер
В Союзе почти 300 млн население було, членов КПСС - < 20 млн, что менее 7%!!! Опять Шмуля пишет враньё, рассчитанное на тупых щирых селюков! Никто же считать не умеет быстро, тильки на бумажке и в столбик! Вот эти твари и ловят вас! Ну как 70 млрд долл. вывез Янек на 4-х!!! джипах и тд..., а, ну и мост из картона!
Весёлый Роджер
ОЙ да ладно вам прибедняться! Вот пропахандон Шмуля_Елен, ну 70- летний (почти), пердун-солдафон в жиночих труселях до колен, таки у него хороший смартфон Хуавей, такой голубенький - ну вы знаете, кто такой цвет любит... ага - ны дивчины!!! Як писал Шмуля - надо правильно смокчать и у дупу давать и в правильном месте, у дешёвой АЗС, а рядом зовсим лес, свежий воздух и вода, а вы на травке, раком у канавке! Ось цэ ДА!!!
Весёлый Роджер
ХВАТИТ мразь тут ВРАТЬ!!! Расскажи Шмуля лучше, как ты писал тут про картонные мосты и сожранных москалями ёжиков - дать твои цитаты? Где слова Солженицина про скидывание атомных бомб на советских людей??? Давай тварь пиндосная - номер страницы в методичке? На цензор дать ссылку? Ну давай...
Не скажу
У нас на Украине в среднем один смартфон на всю семью из 7 человек разных возрастов а вы о таких техночудесах пишете.
Весёлый Роджер
А вот и по фую эта статья, мрази и генетичному предателю Шмули, в образе ТУПОЙ дуры Елен, с кружевными обоссаными труселями до колен, таки ему як жидоxoxлу всё равно, что там пишут, для него цензор и методичка от пиндосов источник истины. Сказано обсерать Россию, вот он и старается, то ордынцами называет, то власовцами. Ему главное обосрать РУССКИЙ народ, мол вот, смотрите вы тоже предателями були, а не тильки xoxлы! Ему насрать на цифры – «…В июле 1942 года сдался Власов» и УВАГА ТУТ!!! Для тупых поновляю – «…Лишь осенью 1944 года, … Гиммлер даёт добро на создание двух дивизий РОА»!!! Цэ 20 тысяч ВСЕГО из 4 миллионов военнопленных!!! Тварь и мразь Шмуля - посчитай процент свинорыл продажный!!! ЭЙ ,щирые мудаки продажные – а шо два рока русские не становились предателями??? Хотя бы одна шмулевидная сука над этим ЗАДУМАЛАСЬ??? Они там у Германии на отдыхе були, чи на працювании вольном? Мабуть сортиры мыли, да у сраку давали на шляхах? ШО? Вони в концлагерях були!!! Ой да, а ведь ТУПОЙ поддонок Шмуля не знал об этом!!! Ну и главное, Лучше Сталина никто не знал, что там и как было с власовцами. Все знают, как он сурово поступал с врагами, как личными, так и государства. Думаю тут никто не будет спорить, даже пиндосный провокатор-пропахандон Шмуля. Так вот, если Солженицин получил за критику строя 8 лет колоний и пожизненную!!! ссылку, то как ни странно, рядовые власовцы, вроде как, прислужники фашистов, получали всего 5-7 лет и без пожизненной ссылки. Верхушка РОА, там всё понятно – всех расстреляли. Зато тов. Сталин правильно оценил роль бандеровцев, что пошли воевать, не за кусок хлеба, чтобы выжить в плену, а щоб мародёрствовать да кишеню добром набивать! Или как писал Шмуля –«… не сидеть, как лентяй Иван, на печи, а 3.14здить чужие кирпичи!» Вот там були правильные сроки 20-25 лет и пожизненный цик с гвоздями! Ось цэ дило! Если бы не гадина Мыкыта Хрущёв – не було бы у вас сейчас этих убийц рагулей! Чуете Ось воно як! А ТУПОЙ мерзавец Шмуля - МУДАК! Так!
Авторские статьи