Обществоrubryka.com29 нояб.

В Україні запустили онлайн-курс про інвалідність

nk_hauz/vZ02gUtng.jpeg

Львівська громадська організація "Майстерня Мрії" розробила та презентувала безоплатний освітній відеокурс про те, як коректно говорити і взаємодіяти з людьми з інвалідністю, що таке аутизм та синдром Дауна, якою може бути перша допомога в кризових ситуаціях. Цикл відео порушує соціально важливі питання, щодо яких у нашому суспільстві досі є стереотипи та упередження.

Аудиторія проєкту – вчителі, викладачі, методисти, медійники, бізнес, близькі й родичі людей з інвалідністю та всі, хто прагне знати більше про права людини, про те, як правильно взаємодіяти та комунікувати в соціумі з людьми з інвалідністю.

Відео є у відкритому доступі на сайті та Youtube "Майстерні Мрії".

Курс "Чесно. Коректно.Просто: Все, що потрібно знати про інвалідність" складається з восьми освітніх відео на теми, які пояснюють, що таке інвалідність та яку термінологію використовувати, щоб  коректно про неї говорити, які права та свободи мають люди з інвалідністю і як забезпечити умови для користування ними.

nk_hauz/OTs2RUp7R.jpeg

Відео є у відкритому доступі на сайті організації та в ютубі.

Консультували авторів проєкту фахівці з теми інвалідності. Зокрема, лідери "Групи активної реабілітації" Віталій та Уляна Пчолкіни, співзасновник Освітнього центру з прав людини у Львові Володимир Бєглов, спеціалістка з прав осіб з ментальною інвалідністю Кристина Висоцька, а також правозахисниця Ніна Хома.

"Цей курс потрібен для того, щоб нагадати, що ми всі живемо в суспільстві, і поруч з нами є дуже різні люди. І всіх нас об'єднують права людини. Наш курс допоможе зруйнувати суспільні стереотипи і бар'єри, зробити суспільство більш відкритим до людей з інвалідністю. Адже часто ми відштовхуємо або боїмося саме того, про що мало знаємо. Маю надію, що цей курс допоможе комусь дізнатися щось нове, а комусь згадати те, що забулось", – говорить керівниця громадської організації "Майстерня мрії" Анна Іванічева.

💬 Последние комментарии
Елена
Закусывай.☝️
Елена
Я ваш приговор.☝️,кто кому говорил?
Расист
Пиздоглаза! Не хочу ее требунькать! Имею право! Не заставите!
-----
Общество раскололось - УВАГА!!!! на МУДАКОВ и ПОЛНЫХ ДЭБИЛОВ! Ты за кого?
Весёлый Роджер
«В партии Зеленского обвинили Порошенко в расколе украинского общества» Ось цэ да, действительно щирый ТУПОЙ мозг, вернее остатки от него, у виде кучки щирого гивна, у ждунов панувания – були введены у полный ступор! Общество раскололось - УВАГА!!!! на МУДАКОВ и ПОЛНЫЙ ДЭБИЛОВ! Ты за кого? Запор сука ты дэ? ЭЙ щирый xoxол, ты о панувании не мечтай – давай – за поскакушки свои ОТВЕЧАЙ!
Весёлый Роджер
ОЙ, еой, еой, читачи що робиться - Моня наш заднезапорный опять статью Р.Ищенко проспал! Ну как же так и зовсим него не обосрал!?
Весёлый Роджер
ЭЙ щирюки незалежные вид мозгов - уси гуртом спиваем... "Петя - вин наш Херой, Петя - пархатый ВОР, Пети Великому САААААЛЛЛЛЛААААА! Петя в твоей судьбе, Петя в твоей еде, Петя в тебе и во мне!!! ©» Партия, Ленин, комсомол – Петя, Зеленский - сука ВОР!