В Україні запустили платформу, яка буде розповідати про науку і боротись з фейками
Обществоms.detector.media06 августа 2020

В Україні запустили платформу, яка буде розповідати про науку і боротись з фейками

На платформі зібрано базу вчених, відеолекції науковців, науково-популярних журналістів і блогерів, лікарів та інструкція як перевіряти інформацію.

Громадська організація INSCIENCE запустила платформу «Науковий метод», головною метою якої є просування наукового підходу на теми науки та медицини, зокрема COVID-19. 

На сайті зібрано базу вчених, відеолекції науковців, науково-популярних журналістів і блогерів, лікарів та інструкція як перевіряти інформацію. 

«Вчені коментують лише кожну п’яту наукову новину. Це — одна з причин, чому люди можуть посилатися на стереотипи й вигадки, а не наукові факти. Саме тому ми створили найбільшу базу вчених та фахових лікарів, до яких можуть звертатися медіа за коментарем», — коментує співзасновниця та партнерка організації INSCIENCE, менеджерка проєкту «Науковий метод» Анна Орєхова.

До команди «Наукового методу»  долучилися мікробіологиня, засновниця проєкту «Мікроб і Я» Олена Лівінська, автор україномовного науково-популярного каналу «Клятий раціоналіст» Артем Албул, співзасновник та головний редактор науково-популярного журналу «Куншт» Кирило Безкоровайний  та Катерина Булавінова — лікарка, медична експертка Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

Написать комментарий