Обществоdilo.net.uaJun 28

В Україні з’явилася петиція проти прийняття законопроєкту про рієлторську діяльність

nk_hauz/-mavmi2uol5r_7u9xwb_.jpg

Українські рієлтори створили петицію, якою висловлюють свій протест проти прийняття Верховною Радою Законопроєкту №3618 "Про рієлторську діяльність в Україні".

Петицію опублікована 26 червня 2020 року на офіційному сайті Президента України.

На думку її авторки Ольги Бабій, законопроєкт, який пропонують сьогодні проголосувати парламенту, “протирічить Конституції України про право на працю і дає всі важелі для корумпування сфери нерухомості, як для звичайних громадян України, так і для працівників у цій сфері”. Оскільки він не обговорювався публічно з представниками у сфері нерухомості.

Відповідно, авторка петиції Ольга Бабій вимагає “створення робочої групи при Національній раді реформ із обов’язковим залученням до її роботи представників Громадських організацій у сфері нерухомості, які мають досвід діяльності в цій сфері не менш як 10 років та своєю діяльністю заслужили достатній авторитет як в Україні, так і в міжнародній сфері, одночасно ініціювавши повернення законопроекту № 3618 на доопрацювання його авторам”.

💬 Последние комментарии
Ост
Пока будете оглядываться на заинтересованность других- Так и будете ходить в марионетках. Свидоми.
е
ну я понимаю, что у тебя детская травма и хронический склероз...но до тебя тупой дуры так и не дойдет, что ТВОЯ половая жизнь под мостами здесь НИКОМУ не интересна....
е
Елена, шо ж твои америкосы так трусятся? они ж их сами воспитывали, кормили, вооружали??? Елена, ау - твоя Америка спонсор терроризма! и ты этим гордишься, дура тупая????
е
свидомые у вас как с логикой?))) это же "самый грязный и вонючий газ агрессора" и вы готовы его пропускать через свою чистую трубу?))) или деньги как обычно не пахнут?))
е
ага, твой брат по разуму))) такой же ибанутый и тупой...
е
ну я был там и что? за всю Африку не скажу конечно, но там где был там ДЕЙСТВИТЕЛЬНО все министры имеют профильное образование..так что твой выпад очередной бздеж....
е
ха, он же представитель твоего "культурного" Пьемонта, оно и видно..культура аж прет.. шо ж ты его не защищаешь, а продажная??