Обществоwww.pravda.com.ua1 апр.

В Україні з'явились одразу два міста з прозорою владою, це – рекорд

У 2020 році вперше за час вимірювання рівня прозорості роботи органів місцевої влади одразу два міста потрапили до категорії "прозорих" — це Маріуполь і Львів, які набрали 86,6 та 85,2 бала зі 100.

nk_hauz/-mx8foc2rdnua7pq6qqm.jpg

Джерело: дослідження організації Transparency International Ukraine

Деталі: У топ-5 рейтингу прозорості міст також увійшли Дрогобич Львівської області (78,1 бала), Вінниця (76,7 бала) і Тернопіль (75,2 бала). До першої десятки вперше потрапив Володимир-Волинський, що на Волині, який протягом року найактивніше втілював рекомендації щодо прозорості й отримав найбільший приріст –  22 бали.

nk_hauz/-mx8fnklwz-tlshjefu8.jpg

За чотири роки рейтингування прозорості, середній показник прозорості зріс на 59,5% і тепер становить 47,7 бала. Однак попри позитивну динаміку, цьогоріч темпи підвищення прозорості міст уповільнилися і становлять 4,4%.

nk_hauz/-mx8fne1wkfdnp9j_q_n.jpg

Пряма мова виконавчого директора ТІ Україна Андрія Боровика: "Публікація даних на сайті міськради чи ухвалення нормативно-правових актів не означає автоматичну прозорість місцевої влади. Результати рейтингів демонструють суттєвий розрив між практичною та формальною відкритістю. Через ці дослідження ми побачили, що жителі міст чекають від влади зовсім іншого, ніж отримують – запит не відповідає пропозиції. Усунення саме цієї розбіжності має стати новим орієнтиром для муніципалітетів в найближчі роки".

nk_hauz/-mx8fngqu3tzy6r4ev8e.jpg

Рейтинг складено в межах проєкту "Transparent Cities: електронна платформа взаємодії громадян та місцевої влади для забезпечення підзвітності та належного врядування", який реалізується за фінансової підтримки представництва Європейського Союзу в Україні.

💬 Последние комментарии
РОССИЯ ЖДЁТ ХОЛОДОВ?
Россия для вторжения в украину применит ББМ - БОЕВЫХ БЕЛЫХ МЕДВЕДЕЙ! Драпающую в панике ЗСУ преследовать будут БПР - БОЕВЫЕ ПИНГВИНЫ РОССИИ, забрасывающие укров 120мм яйцами! А в это время куев будут бомбардировать БОЕВЫЕ ГАГАРЫ снарядами по 500кг. А вечером к украм прийдёт ПЕСЕЦ !!!
Луна -2
Куда же вы будете их девать ?Люди -то не виноваты. что есть хоцца .А собачатина и кошатина - и плюс еще тараканы в мозгах у некоторых все --таки мясо или говоря по научному - белок
уКРАИНЕЦ ОХРЕНЕЙ! ГАЗ ПО 50 ГРИВНЕЙ!
уКРАИНЕЦ! ОХРЕНЕЙ! ГАЗ ПО 50 ГРИВНЕЙ! НО ЗАМЁРЗНУТЬ ВАМ НЕ ДАСТ ПИАНИСТ И ПРЕЗИДЕНТ!
уКРАИНЕЦ ОХРЕНЕЙ! ГАЗ ПО 50 ГРИВНЕЙ!
уКРАИНЕЦ! ОХРЕНЕЙ! ГАЗ ПО 50 ГРИВНЕЙ! НО ЗАМЁРЗНУТЬ ВАМ НЕ ДАСТ ПИАНИСТ И ПРЕЗИДЕНТ!
УКРЫ ЖИВОДЁРЫ.
НЕ ХРЕНА!!! ПЛАТИТЬ ТОЛЬКО ЖИВЫМИ СОБАКАМИ КОШКАМИ И ТАРАКАНАМИ!!!
уКРАИНЕЦ ОХРЕНЕЙ! ГАЗ ПО 50 ГРИВНЕЙ!
уКРАИНЕЦ! ОХРЕНЕЙ! ГАЗ ПО 50 ГРИВНЕЙ! Но замёрзнуть вам не даст пианист и президент!
Луна -2
НУ ХОРОШО.... СОБАКАМИ -ОТСТРЕЛЯЕМ - КОШКАМИ - ПОТРАВИМ - ТАРАКАНЫ САМИ СБЕГУТ ..-И что дальше?