Обществоlitgazeta.com.ua26 февр.

В Україні з’явилося нове видавництво «Літера V»

nk_hauz/-muv3j6s4ffimrimfxqc.jpg

В Україні заснували видавництво «Літера V», яке випускатиме книжки сучасних українських письменників, а також краєзнавчу літературу про Харків. Як інформує chytomo.com, про це повідомила засновниця видавництва Наталія Васильєва у фейсбуці.

Зараз «Літера V» працює над  історичним романом Ольги Халепи «Орелія», який вийде друком весною.

«Поки що ми націлені на співпрацю тільки з українськими авторами, адже перекладної літератури на ринку вже є досить багато. Дуже хочеться відкривати нові імена, хоча ми усвідомлюємо ризики, пов’язані із цим напрямом», – повідомила в ексклюзивному коментарі Читомо Наталія Васильєва.

За словами видавчині, окрім «Орелії» зараз до друку готуються третій випуск альманаху «Вулиця на всі часи» Ольги та Ірини Багалій (про історію вулиці Багалія) та другий альманах «Харьков: мозаика прошлого» Інни Можейко, до якого входять нариси про знакових для Харкова людей, а також про події з історії міста.

«Ну і третій наш напрям – альманахи нашого проєкту «Харків: люди, події, дати». Це історичний календар, кожен номер присвячений подіям певного місяця і містить в собі статті про визначні події з історії міста. Випуски за червень і липень плануємо видати у другому півріччі», – додає Васильєва.

Засновниця видавництва наголошує, що краєзнавчі книжки присвячені не лише вузьким, суто харківським подіям, але й також знаковим постатям всеукраїнського масштабу, серед яких: архітектор Олексій Бекетов, просвітниця Христина Алчевська, художники Микола СамокішБорис Косарєв, Василь Єрмілов та інші.

Наразі в постійній команді видавництва двоє людей – Наталія Васильєва і Ольга Чистякова. Літературні і наукові редактори, коректори, дизайнери та верстальники працюють на проєктній основі.

💬 Последние комментарии
Поваренная книга социал-демократии
"Отряды революционной армии должны тотчас же изучить, кто, где и как составляет чёрные сотни, а затем не ограничиваться одной проповедью (это полезно, но этого одного мало), а выступать и вооружённой силой, избивая черносотенцев, убивая их
Широкий лоб его рассек
А вот это русский патриот-черносотенец. Русский националист с широким лбом, полагаю.
Одессит
Ну, да, жидовня американская игнорирует требования Святой Руси, а значит и терпение Владимира Владимировича вполне могло закончится. Правильно Вова, пересажать их всех и желательно на кол. Всей Малой Русью от Одессы и до Харькова с нетерпением ждём славное русское войско и возвращения домой в Россию-Матушку.
кипчак
Из Львова столько дерьма всплыло в Незалежной, что за ними и хороших не видно. В отличие от девственно чистых и гладких мозгов укринского посла, у немецких политиков хорошая генетическая память о двух мировых войнах, о десятилетиях разборок после войн, о миллионах жертв, ненависти, нищете, разрухе, репарациях и все, что с войной связано. Это только идиотам, никогда не имевшим своего государства хочется воевать и, желательно, чужим оружием и чужими руками, не думая о последствях, жертвах и ответственности перед свои и другими народами.
Широкий лоб его рассек
Ай-ай-ай. Здесь, видимо, какая-то ошибка. Это не террорист и не экстримист. Это антикоррупционер.
Ассенизатор
Недорого помогают или как обычно?
Ассенизатор
Шой-то не пошла искусственная случка...