В Україні з’явиться гаряча лінія для ветеранів
Обществоenovosty.com12 февраля 2021

В Україні з’явиться гаряча лінія для ветеранів

Мінветеранів України створить гарячу лінію для ветеранів з питань соцзахисту, працевлаштування, медичної, санаторно-курортної реабілітації, психологічної, правової підтримки.

Новий сервіс працюватиме на платформі Урядової «гарячої лінії» і матиме єдиний телефонний номер для всіх регіонів України, інформують Економічні новини.

Нині триває опрацювання технічної підтримки кол-центру, формування інформаційно-довідкової бази стандартних запитів та підготовка персоналу.

Зазначається, що розширення каналів комунікації з ветеранами надасть можливість захисникам з різних куточків України пришвидшити вирішення проблемних питань та отримати відповідну допомогу, а також допоможе їм реалізувати свій потенціал у мирному житті.

Кол-центр працюватиме цілодобово у режимі чат-боту та безпосереднього спілкування з оператором-консультантом.

Планується, що у перспективі на лінії чергуватимуть психолог і юрист.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
кипчак
Это лучшее, на что способны, надеюсь, не только львовские депутаты. Пойте, пойте, выступайте в соревнованиях хоров депутатов, не отвлекайтесь на прочие глупости.
ГЫ
Не смешите 5,518 миллиона население. Чтобы вооружить надо два мотоцикла с коляской и пистолет.
ВАУ
ВОТ реально нечистая. ОН хочет чтобы народ ходил в заднеприводную церковь ПЦУ. (Дробинки и любвеобильные Епифании). Гей церква.
УКР
ВЕНЕДИКТОВА - это не суспільство а спільнота збоченців та казнокрадів. Тому хай закроє єб.ло і не пздить. БО сидіти ії у місцях ....... Незабаром.
ГЫ
Губерния с названием плохого сна взбудоражила местных жителей. ужас))))) Давайте раздувать. фу фу фу фу ))))))
Юрий
Трусливые и хвастливые идиоты! А потом будут визжать ,,А нас за шо?,, На майдане и за долго до него визжали ,,Москалив на ножи,, Москаляку на гилляку,, а как пришла ответочка в виде Крыма и Донбасса а также Северного потога - так то агрессия! Дебилы!
Пейсатый жид
Дай Бог,дай Бог.
Авторские статьи