Обществоua.interfax.com.ua24 мар.

В Україні з'явиться інформаційна система управління профосвітою

nk_hauz/-mwzjrnzsz3iux6huki1.jpg

Міністерство освіти і науки України затвердило концепцію впровадження інформаційної системи управління професійною освітою (EMIS).

"Місцеві управлінці вноситимуть усю інформацію, яка стосується професійної освіти, у нову інформаційну систему EMIS. Вона, зокрема, буде автоматично формувати дані для Державної служби статистики, тож прискорить оновлення відкритої інформації у сфері. Концепція EMIS вже погоджена Міністерством освіти і науки. Наразі робоча група почала працювати над технічним завданням для розробників майбутньої системи – це триватиме щонайменше 3 місяці", - йдеться в повідомленні прес-служби міністерства.

Зазначається, що EMIS буде синхронізована не тільки зі звітними формами Держстату, а й з іншими освітніми реєстрами, такими як Єдина державна електронна база з питань освіти.

"Часто обробка запитів від громадян включає багато паперової роботи. Оновлений підхід до роботи із даними в EMIS дозволить усім, хто цікавиться станом справ у профосвіті, отримати відкриті дані у кілька кліків, без проходження бюрократичних процедур", - стверджують у відомстві.