В Україні з’явиться Нацрада з питань молоді
Обществоstopcor.org23 мая 2021

В Україні з’явиться Нацрада з питань молоді

Закон "Про основні засади молодіжної політики" вчора, 22 травня, набув чинності. Він передбачає створення Національної ради з питань молоді. Частину норм документа введуть в дію з 1 січня 2022 року. Йдеться про статті, що стосуються фінансового забезпечення молодіжної політики і фінзабезпечення Українського молодіжного фонду. Про це пише "РБК-Україна", передає "UA.NEWS".

Згідно з документом, молодь – це люди у віці від 14 до 35 років. Закон вводить механізми залучення молоді до процесу вироблення та прийняття рішень. На національному рівні – через Національну раду з питань молоді при Кабінеті міністрів, а на місцевому – через молодіжні ради та радників з питань молоді.

Національна рада з питань молоді в межах своїх повноважень буде:

 • вивчати стан виконання законів, постанов Верховної Ради, указів президента, постанов Кабінету міністрів, інших нормативно-правових актів у сфері молодіжної політики;
 • брати участь в підготовці, розглядати і вносити пропозиції, висновки, рекомендації до Національної молодіжної стратегії, Програмі діяльності Кабінету Міністрів України, проектів державних цільових програм у сфері молодіжної політики;
 • заслуховувати і оцінювати інформацію про стан реалізації молодіжної політики за відповідний період; взаємодіяти з відповідними органами іноземних держав і міжнародних організацій, що займаються питаннями молоді;
 • щорічно готувати звіт про свою діяльність і передавати його в Кабмін.

Врегульована діяльність Українського молодіжного фонду. Він є бюджетною установою, яка виконує спеціальні функції зі сприяння реалізації завдань молодіжної політики. Його діяльність спрямовується і координується Міністерством молоді та спорту. У цього відомства також будуть свої завдання:

 • експертний відбір молодіжних проектів, надання грантів на їх реалізацію, моніторинг їх реалізації;
 • сприяння реалізації завдань молодіжної політики, розвиток інноваційних форм, методів та інструментів молодіжної роботи;
 • співпраця з українськими та іноземними фізичними та юридичними особами приватної та державної форм власності;
 • створення сприятливих умов для реалізації молодіжних проектів, в тому числі шляхом контролю за процесом їх реалізації;
 • стимулювання розробки нових, конкурентоспроможних, в тому числі інклюзивних молодіжних проектів;
 • підтримку реалізації міжнародних проектів та програм міжнародного співробітництва, в тому числі програм міжнародних молодіжних обмінів, сприяння формуванню позитивного іміджу України в світі;
 • підтримка молодіжних і дитячих громадських об’єднань, інших суб’єктів молодіжної роботи на всіх етапах реалізації молодіжних проектів, фінансування яких буде відбуватися за рахунок грантів, наданих фондом.
Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Переведи будь так ласка, ведь у тобу у сраке е указка? "мы теперь наимося,будемо жэрты" - цэ на буковинском наречии? Шмуля у тоби у В.Вуйках е родичи? А шо за семь рокив ни куда ни пийшли, а тильки скачите як козлы на месте? Шо в следующие СТО рокив поскачите швыдчее? Это ответ ДЭБИЛА тупого для больных шизиков!
-----
Эй настальгильщик ответ дэ?
Весёлый Роджер
Сто раз тебе тут многие писали - не надо свои мечты другим приписывать! Я не виноват, шо ты непривитый и тому не можешь у маске працювати тай миньет брати! Сделай разрез на маске, вокрут разреза вышей свастикой щирую вышиванку! Нацики так и попрут до тебе, на твою "дешёвую" АЗС. Ну туда на травку, у грязную канавку!
Весёлый Роджер
Шмуля, "младой" ты наш дэбил 70-летний, косящий тут пид ДЮЖЕ "младую" 57-летнюю жинку, шо без ластиц тай без трусов! Таки, а не ты ли МУДАК только что писал про свою девственность: «4 копейки тогда,в 1985 электричество было, сколько сейчас?тогда бензин сорок и тридцать копеек было, сколько сейчас? сколько хлеб тогда стоил ,?16 и 20 копеек, сколько сейчас?не хочешь сравнить?газ балон большой 3,50….» Не ты? А кто? Твой напарник по цеху? Таки скажи ему що вин тоже МУДАК, раз даже не читает, шо его коллега-русофоб тут высерает!
Елена
За то тебя ебут и в сраку и в рот,и ты этому рад,хе.
Елена
Ну и тогда зачем ты сравниваешь?70 копеек был газ,ну и что? раньше баба дивкою була,була и сплыла,а я маладая и красивая Леночка,вот так,и не в труселях до колен,не свисти, свисток.
Елена
В западной Германии убыль населения уже в начале 80- х была,в Японии та же история,и это не связано было с уровнем жизни,будуть гроши,багато,а тебе небось завидно?мы теперь наимося,будемо жэрты,хе,а у тебя слюни будут текти.