Обществоwww.depo.ua22 февр.

В Україні з'явився перший шкільний урок про дітей з аутизмом

В Україні створили перший шкільний урок та мультфільм про комунікацію з ровесниками, які мають розлади аутистичного спектру

nk_hauz/-mu89cci-lrduyejvpgd.jpg

Про це йдеться в прес-релізі громадського об’єднання Happy Today, яке створило урок, передає Depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Урок для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку починається з перегляду мультфільму "Петрик і Фонтани" про дружбу нормотипової дівчинки та хлопчика з розладами аутистичного спектру (РАС), а продовжується роз’яснювальною бесідою та іграми у класі", – зазначили у Happy Today.

У ГО пояснили, що такі заняття спрямовані на розвиток емоційного інтелекту у дітей та вчить їх сприймати однолітків з РАС. Усі ігри розробили за участі методистів і психологів. Контент розрахований на дошкільнят та учнів молодших класів.

"Обізнаність та толерантність не тільки допоможуть уникнути булінгу та інших проявів агресії, що виникають від незнання, а ще й відкриють нові горизонти, способи спілкування, допоможуть знайти спільну мову та почати використовувати потенціал кожного на повну. Дітей варто вчити бути добрими", – наголосила засновниця громадського об’єднання Анастасія Степула.

Як додається, "Петрик і Фонтани" створили у Viter production co. за мотивами однойменної книги Надії Степули. План уроку, мультфільм та методичний матеріал для педагогів можна завантажити безкоштовно на сайті. 

💬 Последние комментарии
ПОЗДНО ПИТЬ БОРЖОМИ !
УЖЕ ПОЗДНО! CNN УЖЕ ОБЪЯВИЛА ХАРЬКОВ РОССИЙСКИМ ГОРОДОМ!
Штурмовик Трампа
Эти пелоси узурпировали власть и ввели цензуру! Нужно срочно штурмовать конгресс!
зЕЛЕНСКОМУ НЕ НУЖЕН НОЖ.
зЕЛЕНСКОМУ НЕ НУЖЕН НОЖ. ЕМУ ПОКАЖЕШЬ МЕДНЫЙ ГРОШ, И ДЕЛАЙ С НИМ ЧТО ХОШ!
Гость
США -вот единственный мировой ВРАГ,не дающий спокойно всем жить. Неужели весь мир не может поставить эту зажравшуюся свору на место.
Американская поддержка
Допустим, захват власти осуществляет новое правительство патриотичных гондурасцев, которое начинает активную борьбу с коррупцией. Но это тоже неправильно. Потому что коррупция лежит в самой основе рыночных отношений. А рынок не имеет альтернативы.
НА ДУРАКА НЕ НУЖЕН НОЖ!
НА ДУРАКА НЕ НУЖЕН НОЖ. ЕМУ В ТРИ КОРОБА НАВРЁШЬ, И ДЕЛАЙ С НИМ ЧТО ХОШ!
Американская поддержка коррупции
Миграция происходит из-за коррупции. Коррупция происходит из-за правительства. А если американская поддержка коррумпированного правительства не помогла ему одолеть свою коррупцию, то американцы предлагают поддержку новому правительству вообще и жене бывшего президента в частности. Все как в родном Афганистане.