В Україні з'являться пансіони для учнів ліцеїв та спецшкіл
Обществоosvita.ua30 сентября 2020

В Україні з'являться пансіони для учнів ліцеїв та спецшкіл

Міністерством освіти і науки розроблений проект Порядку проживання та утримання учнів у пансіонах закладів освіти.

Відповідний документ винесений для громадського обговорення, що триватиме до 16 жовтня.

Порядок встановлює умови і правила проживання та утримання здобувачів освіти у пансіонах державних та комунальних закладів освіти, зокрема, у ліцеях, мистецьких, спортивних, військових, наукових ліцеях, а також у спеціальних школах та навчально-реабілітаційних центрах.

Передбачається, що пансіон у складі закладу освіти створюватиметься з метою забезпечення територіальної доступності повної загальної середньої освіти для школярів. Рішення про створення пансіону прийматимуть органи державної влади та органи місцевого самоврядування.

Зарахування здобувачів освіти до пансіону здійснюватиметься на початку навчального року. Зарахування пансіонерів до пансіону протягом навчального року можливе за умови наявності вільних місць для проживання в ньому.

При влаштуванні учня до пансіону між керівником закладу та його батьками укладатиметься відповідний договір.

Утримання здобувачів освіти у пансіоні мистецьких ліцеїв, спортивних ліцеїв, військових (військово-морських, військово-спортивних) ліцеїв, ліцеїв із посиленою військово-фізичною підготовкою, наукових ліцеїв, спеціальних шкіл та навчально-реабілітаційних центрів здійснюватиметься за рахунок коштів державного/місцевих бюджетів.

Утримання дитини у пансіоні ліцею буде платним. Вартість утримання однієї дитини щомісяця не має перевищувати 20 % середньомісячного сукупного доходу на одного члена сім’ї.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
валя филлипова кончай
Что за дичь, тут пишет упоротый кремлядский авторишка?
алахуакбар
Как интересно, мусульманский террорюга статейки пишет! "Мудакдинов" ты с гор спустился за спичками, а увидел зажигалку и решил остатся? Черножопая обезьяна!
кремлядь заткнись
Противно тебя, кремлеблядь читать! Сородичей своих из днобасса защищаешь, мразь?
даунбасянская падаль вылезла
Даунбасянская рожа так и просит кирпича, но гуманее все же расстрел! Вы откуда? Из днобасса! Сразу видно ПИДАРАСА! Что за бладский регион, что не житель, то ГОНДОН!
Луна-2
Получается что так ,гость...."Добровольцы" ведь тоже не герои....
Луна-2
"Военные Сша активно участвовали в борьбе c COVID-19 по всей Америке.. За чей Счет банкет ?Кто является подопытным кроликом для вакцины?
гость
а кого ты в этой ситуации дураками считаешь? Тех кто бабло сам отдает,что бы в рыло не получать или тех кто пьет-гуляет на деньги рагулья бандеровского,приехавших до акупантов на зароботки?А ведь среди них есть и герои ато и рэволюционэры гыдоты.Так кто дурак?