Обществоcikavosti.com7 мар.

В Україні зникають 162 види тварин

До четвертої редакції Червоної книги України внесено 687 видів тварин. Оновлений перелік  затвердив  Мін’юст.

nk_hauz/-mvdsu053k8hqn1y-v1h.jpg

Як ідеться у повідомленні Міндовкілля, це результат багаторічної праці великого колективу науковців із різних наукових установ, насамперед Інституту зоології ім. І. І. Шмальгаузена НАН України. Список містить 14 видів кільчастих червів (у переліку 2009 року — 8 видів), молюсків — 53 (19), членистоногих — 357 (263), хордових — 260 (245). Залежно від стану видів і ступеня загрози їх зникнення, види розподілено за категоріями: недостатньо відомі (28 видів); зникаючі (162); вразливі (277); рідкісні (201); зниклі (8); неоцінені (11). До нього занесли 171 новий вид тварин, серед яких: 3 види кільчастих червів; 36 — молюсків; 112 — членистоногих; 17 — хордових. Серед нових тварин: рак товстопалий; водомірка наяда; коконопряд золотистий; грицик великий; тритон гребінчастий; ящірка Ліндгольма; бичок Штайниця; вугор європейський; підуст звичайний; ховрах малий. Нагадаємо, до Червоної книги України першочергово вносять реліктові й ендемічні види, види, що перебувають на межі ареалу, види, що мають особливу наукову цінність, а також види, поширення яких швидко зменшується внаслідок господарської діяльності людини. Це означає, що для цих видів будуть вживатись посилені заходи для їх збереження й охорони. Для порівняння, у третє видання Червоної книги України 2009 року було занесено 543 види тварин.

💬 Последние комментарии
Голос разума
Давай продемонстрируешь на примере Крыма с тремя государственными языками. В скольких школах изучают татарский и украинский язык?
Голос разума
В России идет постоянная фальсификацыя истории. Например, в России проглотили фейк о "расстрелянных крымчанах под Корсунем", и даже возвели его в "историческую правду " посредством "документального фильма" «Крым. Путь на Ро́дину»
Голос разума
Вообще-то, ты сам указал, ключевое понятие РОССИЯ НЕ ЗАИНТЕРЕСОВАНА В ПРЕКРАЩЕНИИ ВОЕННЫХ ДЕЙСТВИЙ НА ДОНБАСЕ.
Голос разума
Россия сторона конфликта и "Россия НЕ заинтересована в РАЗГОВОРЕ" - это, как говорят в Одессе, 2 большие разницы. И не только в Одессе. Также, как и "Россия НЕ заинтересована в РАЗГОВОРЕ" и Россия НЕ ЗАИНТЕРЕСОВАНА в прекращении войны на Донбассе.
Гость
Ленка Шмуля сосалка с придорожной канавы у тебя что прорезался голос ?
Елена
Пошёл накуй
---
врешь.хоть на украинском хоть на английском -на каком хочешь на том и общайся.Дешевка у тебя куратор и ты дешевка.А вчем разница ты так и не сказал.Как бы это помягче-балабол штатный. Бутосова корефан.
Авторские статьи