В Україні зросла кількість диких тварин, які заходять у міста
Обществоagroter.com.ua30 апреля 2020

В Україні зросла кількість диких тварин, які заходять у міста

Міста затихли і дикі тварини можуть виходити із лісу, адже там теж сезон тиші, каже головний лісник обласного управління лісовим господарством Волинської області Павло Золотий, інформує ye. Про це пише agronews.ua.

«Ми поспілкувалися із колегами з інших областей, у них така сама ситуація і це нормально. Дикі тварини люблять тишу і мігрують спокійно, тим більше зараз, коли і в мисливських угіддях сезон тиші. Тому, якщо хтось побачить якусь тварину в межах міста, не варто боятися, не варто шуміти біля неї і навіть годувати, адже тварина звикла до лісової їжі. Інша ситуація, якщо тварина – будь-яка, чи то лисиця, чи інша дика – веде себе агресивно. У такому випадку у неї можуть бути прояви сказу і варто повідомляти у відповідні служби, санітарну службу, чи навіть зателефонувати на 102, чи 101. Повідомляти варто і тоді, коли тваринка заплуталася у сітях чи потрапила у капкан», – каже Павло Золотий.

Лісник додає, що зараз в місті можна побачити і зайця, і лисицю і козулю. Кабанів близько до міста, каже, побачити важко, бо вони сюди не доходять.

А ось птахів поблизу Південного Бугу збільшилося в рази цього року, адже Південний Буг – це стежка міграції і тварин, і птахів, і риб.

“Це нормальне явище, що тварини у період карантину з’являються у містах, бо вони затихли, людей значно менше, а тварини люблять спокій», – пояснює лісник.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
мм
А как его можно изменить? Если другие подписанты не согласятся?
мм
Какое же он наглое брехло! Пэтро-брехло!
С
В Америке они запрещены. А нас уничтожают сволочи. Наверное Ющенко и Тимошенко хорошо с зтого имеют. Еще немного и нас вообще всех уничтожат своими вирусами!
Игбун Хохлов
Многострадальное корыто. А как его "СУшка" гоняла?)))))
Starый Йухан
И шо, весьмирснами накрывается медным тазом ? Спойте щенэвмэрлу, мабуть поможэ...
Starый Йухан
"Наркотики всегда убивают."
Весёлый Роджер
Ой панове, тюю, шо тут робиться, запор заднемотор объявился - не запылился. Как пить дать тай век свободы не видать, грошей Соросюга подкинул ему на нищебродность. А я уж запор, ты уж звиняй, грешным делом понадеялся, шо тебя ковид побрал к чертям собачим, а ты живучий оказался, значит жив ыщо- курилка! Но дивлюся, какой ты не такой, ну не сильно пока русофобный. Или это ты пока так, разминаешься на кошаках щиро селячих, так сказать, входишь в режим русообсерания и русоофшоронадругательства! Ну давай, давай, не перенапрягись тильки … до усёру, держи марку заднемотору. И.Ищенко с А.Роджерсом, вони же рядом, тут за заосадом! Смотрю твоего «коллеги» чи калеки по цеху русофобных пиндо 3.14здаболов - нима, ты не на подмену ему вышел? Он часом не захворал? Ой горе то какое, пиду тоди с ранку пятый баян докупать! Может повезёт? – отметим праздник как надо!