Обществоyaizakon.com.ua15 нояб.

В українських школах можуть з’явитися спеціалісти з безпеки

nk_hauz/15E1hBcng.jpeg

Створення безпечного і комфортного освітнього середовища, забезпечення права на таке середовище — спільна мета органів державної влади, освітніх управлінців, освітнього омбудсмена, правоохоронних органів.

Про це повідомив освітній омбудсмен Сергій Горбачов, пише «Я і Закон».

«В основі проєкту «Вихователь безпеки» — людина, яка має стати комунікатором у громаді між закладом освіти та правоохоронними органами, щоб створити безпечне середовище для учнів, батьків та вчителів», — йдеться в повідомленні.

Планується, що спеціаліст безпеки буде, зокрема, сприяти ранньому виявленню та усуненню негативних явищ в закладі, співпрацюватиме з рятувальниками, з поліцейськими, з органами місцевого самоврядування, органами батьківського самоврядування.

Поки що методики реалізації цього проєкту, зокрема, нормативно-правова база, кваліфікаційні вимоги до спеціаліста безпеки, критерії відбору, навчальна програма для майбутніх спеціалістів безпеки напрацьовуються.

«Для мене дуже важлива можливість долучитися до цього проєкту й спільно над ним працювати», — зазначив омбудсмен.

💬 Последние комментарии
Каменяр
Де ти бачила на Донбасі американців і англічан? Знову Путін чи Пєсков наспівали?
Memento mori
Так у американцев тоже долг государственный постоянно растет. Государство крупно задолжало. Просто Маркс с Энгельсом давно померли, а указать на этот важный момент и проанализировать причины и последствия некому.
Охотник за головами
* У старперов стартапов не было.
Охотник за головами
Все гениальное просто. У стартеров стартапов не было. Была путевка в жизнь. А нужны были, оказывается, стартапов вместо путевок, стимул, мотивация.
Мюколя
тю ишо? треба има вобще все отрезати - а то як
Лейтенант Шмидт
В Афганистане очень похожая ситуация была. Нужно попробовать обратиться в благотворительный фонд Ахметова для сирых и убогих, его ещё часто на канале этого успешного донецкого предпринимателя и эффективного менеджера рекламируют. Пожаловаться, что украинская армия все съедает, а на боевую подготовку и обмундирование с амуницией денег не остаётся. Возможно, благотворительный фонд поможет армии деньгами.
Вперде
Да.
Авторские статьи