Обществоnewformat.info26 янв.

В українських школах з’явиться «узаконене репетиторство»

nk_hauz/-lzu12pk-j2sf_0gind9.jpg

Міністр освіти і науки України Анна Новосад розповіла про закриття малокомплектних навчальних закладів, збільшення зарплат в опорних школах та провал експерименту з електронними підручниками.

Глава Міносвіти анонсувала появу узаконеного репетиторства у школах за державний кошт та прокоментувала ситуацію з вакцинацією учнів.

Набір учнів до початкової школи за місцем проживання підтримуватимуть у майбутньому. Критика даного принципу пов’язана із нестачею шкіл у великих містах, проблемами із реєстрацією місця проживання та відсутністю реєстрів школярів. Міносвіти планує створити реєстр учнів середньої освіти і реєстр вчителів. У 2020 запустили тестову систему збору статистики.

Міносвіти співпрацює з МОЗ щодо недопуску не вакцинованих учнів до навчання. МОЗ попросили запровадити у довідку «086» пункти про наявність вакцинації. Відповідальність за прийом до школи не щепленої дитини нестиме директор.

«Нова українська школа» не буде поширена на 5-9 класи, доки усі учні не пройдуть її у початковій школі». У квітні планують презентувати стандарт базової освіти, за яким із 2022 року будуть навчатись 143 заклади у пілотному режимі.

У старшій школі НУШ можуть запустити і раніше. Розглядається варіант тестування НУШ на обмеженій кількості ліцеїв. «Проблема як переконати батьків і учнів, що у них з’явиться додатковий рік і він їм дійсно потрібний».

У школах запустять додаткові індивідуальні заняття. «Фактично ми даємо право на «узаконене репетиторство», яке буде оплачуватися за рахунок державних коштів». Пріоритет надаватимуть учням із успішністю нижче середнього. Можливість спекулювання з боку вчителів хочуть обмежити на нормативному рівні.

Школи зможуть самостійно вирішити, чи викладати медіаграмотність як окремий предмет. Міністр не підтримує окреме ЗНО з медіаграмотності, хоча її представлять у ЗНО у рамках інших предметів, пише ua.news.

💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
Ценные пиндосяцкие бумаги могут представлять ценность только при поносе.
вАМ СОЛНЦА НЕ НУЖНО - бАНДЕРА вАМ СВЕТИТ! вАМ ХЛЕБА НЕ НУЖНО - РАКЕТЫ ДАВАЙ !!!
уКРАИНЦИ! вАМ СОЛНЦА НЕ НУЖНО - бАНДЕРА вАМ СВЕТИТ! вАМ ХЛЕБА НЕ НУЖНО - РАКЕТЫ ДАВАЙ!!!
Весёлый Роджер
Я не Зразумыл ни хрена! А шо у россейском Крыму до хрена щирых партизан? А на Донбассе, Луганску? ЩО зовсим НЫМА??? А що так? А ..., нима грошей для патриотив! А вот такие пропа_Хандоны хунты, типа Шмули_Елен, в 2014 року писали, о скором огромном партизанским движении на ВСЕЙ пророссийской территории. И ... НИКОГО! Тильки щирые рагули долбоЭбы, шо Героически валили мачты и строили баррикады на жд путях. Щоб вуголь не шёл на прямую нищебродам эуропейским, а тильки через Белоруссию и не поверите, через самого аХрессора Россию! Ось воно як! По старой щирой традиции!!! Уси гуртом спиваем! «Батько наш - Бандера, ну а Псаки - мати, Ми за олигархив пидем воювати! | (2) ©» «Приспів: Ах, лента за лентою – набої подавай, херой Семэн Сэмэнченко, в бою не відступай! Ах, лента за лентою – набої подавай, херой Семэн Сэмэнченко, швыдчее ты тикай!» Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Сало уронили! Рагульему роду - нима переводу! Сила нации у повний дебилизации!
Весёлый Роджер
Это Шмуля что такое "просто ляпота сквернословия"??? Это значит -тебе всё можно - ты .лядь пархатый дэбил избранный по дупе? А всем остальным ты тут делаешь замечания, да ещё поучаешь их уму разуму! Ну ТВАРЬ хуцписткая, ну МЕРЗОСТЬ продажная! Для всех, поисковик Гугл - "что такое хуцпа". И пусть хоть Один мне тут напишет, что это не про тебя Шмуля, пархатая ты мерзкая и СВЕРХНАГЛАЯ ТВАРЬ!
Игбун Хохлов
А как в пиндостане? Какое там соотношение миллиардеров к куче нищих? У 17% населения денег даже на жратву не хватает.
Герой Крут
Даже не знаю... Косовский сценарий лучше подходит для Крыма. А в известной всем гимно-песне поется, что "від Сяну до Дону".
Весёлый Роджер
ГДЕ там слово ЕВРЕЙ??? ЭЙ поддонок ШМУЛЯ! ГДЕ??? Ты фекалия своего народа как и Бени, Пети, Зели и др. продажные поддонки! У вас НЕТ Родины, бо вы все вот такие - ТВАРИ и продажные УРОДИНЫ!