Обществоagronews.ua6 апр.

В українську армію продовжується постачання неякісних продуктів

nk_hauz/-mx_opyglrg7gnvcn7ew.jpg

Міноборони не виконує рішення суду про скасування тендеру з харчування в армії: постачальника неякісних продуктів “Військсервіс-Волонтер” все ще вказано переможцем. Про це повідомляє Цензор, пише agronews.ua.

Міністерство оборони України знову говорить неправду про харчування в армії. Про це наголошує нардеп “Голосу” Соломія Бобровська.

“Антимонопольний Комітет та Окружний Адмінсуд Києва постановили скасувати результат одного з тендерів на користь компанії “Військсервіс-Волонтер”. Це та сама компанія фаворит МінОборони, що постачає в армію їжу з пліснявою на мільярди гривень. На мій депутатський запит в МінОборони відповіли, що результати нібито скасували. Однак на Prozzoro в переможцях досі значиться “Військсервіс-Волонтер”. Схоже Міністерство збрехало і не поспішає виконувати рішення суду по суті”, – заявила нардеп.

“Крім того, МО висунуло 2 претензії “Військсервіс-Волонтеру” на 594 644 грн. Це смішна цифра, якщо згадати, що компанія завдяки МінОборони отримує тендери на мільярди гривень. Раніше вже були ситуації, коли через харчові інфекції солдати отримували отруєння, однак і тоді “Військсервіс-Волонтер” відбувався незначним штрафом.

Зараз “Військсервіс-Волонтер” майже став монополістом у сфері постачання харчів для армії. Переважно завдяки Міністерству, яке прописало особливі умови допуску до тендеру – чистий дохід компанії за минулий рік має складати 100% від вартості предмета закупівлі. Через такі вимоги майже всі конкуренти “Військсервіс-Волонтеру” просто відсіялися на старті. А ті, хто й взяли участь у тендері все одно програли “Військсервісу””, – пояснила Бобровська.

“Як це мені пояснює Андрій Таран? Каже, що безперебійне та якісне постачання харчів в умовах російської агресії дуже важливе для бойової підготовки. І лише “Військсервіс-Волонтер” може забезпечити такі великі обсяги харчів. Що ж, Таран годує солдатів пліснявими овочами та гнилим м’ясом і називає це якісним харчуванням, Водночас бреше нам про скасування рішення тендеру та робить нашу армію ще більш вразливою. Це злочинна недбалість і за це винні мають понести відповідальність”, – резюмувала нардеп.
💬 Последние комментарии
Елена
Не шали
Гость
Вот уебанище... сначала подписали Минское соглашение, а потом вместо того, чтобы прекратить войну 8 лет назад, почему-то приписывают вину Россию, которая ЕЩЕ НЕ НАПАДАЛА на Украину!!! Это просто реальное уебанство со сторон Киева!
е
ха.. т.е. УКАЗЫВАТЬ что делать тут можно только тебе? КАК ты к людям так и они к тебе.. ЗАПОМНИ, склеротичка тупая...
е
так это ж ТВОИ слова! шо правда глаза режет???
Елена
Ждуны должны понять, Украина отрезанный ломоть,вы этого ещё не осознали,с Западом мы не пропадём, будем жить каа все
Елена
Не указывай поц что мне делать и я не скажу куда тебе надо идти, без твоих ЦУ обойдусь.
Не Елена
Слышь, старая ТП, по твоим высерам видно как ты хочешь "... человеческого доброго отношения между людьми...", ха. Ты хоть бы не позорилась тут своей тупостью. У тебя всё-таки с головой проблемы - писать всякий бред, обсирать, обязываться, а потом говорить про справедливость и добрые отношения. Лечиться надо, в Кащенко тебя не долечили.
Авторские статьи
Авторские статьи26м. назад
Игорь Лесев: Перепалка Зеленского и Бутусова - это конфликт двух пацанов на районе
Авторские статьи39м. назад
Сенсационные факты о расследовании катастрофы МН17 от Александра Коробко
Авторские статьи1ч. назад
Операция «имитация». Почему Кремль отказался обсуждать пленных с Эрдоганом
Авторские статьи1ч. назад
Что связывает российского «иноагента» Доброхотова с главой дома Габсбургов?
Авторские статьи1ч. назад
Об аморальности украинского общества.
Топ новость2ч. назад
Игра в пиар: почему на Украине приписывают России заинтересованность в провале Минских соглашений 1
Топ новость28 нояб.
Классик на эстраде
Авторские статьи28 нояб.
Зеленский против Ахметова - нервный смех. Яков Кедми. Право знать! 27.11.2021 2
Авторские статьи28 нояб.
РОССИЯ ХОЧЕТ ЗАХВАТИТЬ УКРАИНУ? - Дмитрий ДЖАНГИРОВ и Тарик НЕЗАЛЕЖКО