Обществоwww.ukrinform.uaJul 29

В університет Шевченка надійшло близько 600 заяв про вступ від іноземців - ректор

nk_hauz/-mfki0entcmqsatbel9w.jpg

До Київського національного університету імені Тараса Шевченка наразі надійшло близько 600 заяв про вступ від іноземних абітурієнтів.

Про це ректор вишу Володимир Бугров сказав під час брифінгу про перші підсумки вступної кампанії 2021 року та з нагоди 187-річчя офіційного відкриття КНУ імені Шевченка, відповідаючи на запитання кореспондента Укрінформу.

"Календар для вступу іноземних громадян відрізняється від календаря для громадян України. У травні почалося видання запрошень, тому що міграційна і прикордонна служби вимагають певний статус. Остаточна вступна кампанія для іноземних громадян завершиться у вересні. Зараз ми маємо близько 600 заяв від вступників з різних країн", – сказав Бугров.

За його словами, найбільшою популярністю серед іноземних абітурієнтів користуються, зокрема, англомовна програма зі спеціальності 222 "Медицина" в навчально-науковому центрі "Інститут біології та медицини", а також 292 "Міжнародні економічні відносини" в Інституті міжнародних відносин.

Водночас Бугров зауважив, що наразі спостерігається великий наплив абітурієнтів із Туркменістану, які зазвичай для навчання обирають Інститут геології, а також фізичний та механіко-математичний факультети.

"Сьогодні ми не сподіваємося на великі показники, тому що існують обмеження в пересуванні. Якщо зможемо (прийняти до вишу – ред.) 600-700 студентів, це буде дуже позитивний результат", — підсумував ректор.

💬 Последние комментарии
3020
Пусть Израиль попросит и Украина, бесплатно отдаст Зеленского, Вальцмана, Коломойского и иже с ними. Граждане страны ua устали от этих жадных тварей. Там прийдется защищать землю обетованную, а не марадерить.
наблюдатель
И такое бывает. "За прошедший год получили широкое распространение теории заговора. Их суть: евреи, еврейский народ или государство Израиль стоят за пандемией или наживаются на ней, проводя широкомасштабную кампанию вакцинации", — говорит президент Европейского еврейского конгресса Вячеслав Моше Кантор.
Kelvin Ericksson
Ik wil Kelvin Ericksson heel erg bedanken voor het feit dat ze me een beter en standaard leven hebben gegeven... Ik heb de ATM-kaart gekregen van de bezorgservice... Ik wil dit medium gebruiken om iedereen die in de VS woont en EUROPA om alstublieft vandaag de juiste keuze te maken Kelvin Ericksson is echt... GEPROGRAMMEERDE ATM-KAARTEN zijn echt en werken perfect CONTACTEER KELVIN ERICKSSON: BLANKATMMASTER5555@GMAIL.COM WAT-APP:+319705033695
гость
И как-то так.
Гость
И если поживём...
Весёлый Роджер
ВСЁ – Шмуля Сруль включил Петра!!! Или Макс - такой же бот-мудак! Или «наблюдатель» – эбнутый обсератель! Всё Шмуля_Елен устал - у него кынчилась методичка с планом обсерания России, настало время проги-бота Петра и так забьёт весь сайт щирым гивном до утра!
наблюдатель
Кому чего... и такое бывает.