В Уряді обговорюють запровадження безкоштовних курсів з української мови
Обществоwww.poglyad.tv10 июля 2020

В Уряді обговорюють запровадження безкоштовних курсів з української мови

Мовний омбудсмен Тарас Кремінь планує розробити державну програму сприяння опануванню державної мови.

Як повідомляв «Погляд», 8 липня уряд призначив Тараса Кременя Уповноваженим із захисту державної мови. 

За словами члена експертної групи із питань мовної політики при уряді України Сергія Оснача, найперші завдання для Кременя мають стати формування секретаріату та реагування на порушення чинних норм закону про мову,  а також запровадження безкоштовних курсів української мови, що не зробили чинний та попередній уряди.

Про це повідомляє DW, зауважуючи, що Тарас Кремінь в коментарі ресурсу звернув увагу на те, його першими кроками на посаді стане розробка державної програми сприяння опануванню державної мови, яка має включати не тільки якомога швидше відкриття курсів з української мови та взаємодію з органами місцевої влади й самоврядними структурами, а й з тими, які відповідають за освіту, науку та культуру.

“Я за те, щоб у нас з’являлися якісні субтитри, якісний культурний контент. Це неможливо без збільшення фінансування театральних колективів та естрадних виконавців, збільшення видатків та видавництво та розповсюдження книжок”, зазначив Кремінь, і висловив думку, що  офіс мовного омбудсмена повинен стати стимулом для посилення мовного руху. Також він розповів, що варто приділяти увагу поширенню української мови та її якісному викладанню в освітніх закладах.

1 комментарий

Написать комментарий
  • Гость
    10 июля 2020
    Какая отвратительная рожа.
    Ответить
💬 Последние комментарии
Елена
Как говорил Альберт Эйнштейн всё Хохлов относительно,ну сколько например в Украине умирает , погибает людей за определенный период времени,ну месяц к примеру,ну пусть 100 тыс.человек ну условно, сколько условно от них умирает от короновируса,ну пусть тысяча, полторы условно и так по всему миру,ну относительно,где нет относительно войны и эпидемий других заболеваний,но всё равно, беречься надо, обязательно, если не за себя не думают люди,пусть о других подумают,быть надо людьми,а не роджерами, прости господи этого презерватива .и ему подобных.
Игбун Хохлов
Для территории, зараженной вирусом украинства, ковид-19 - всего лишь мелкая неприятность.
Елена
Граждане соблюдайте правила карантина ,берегите себя и своих близких.Роджер тебя это касается в первую очередь, потому что беспорядочные половые связи с моряками из шестого американского флота могут усугубить распространение короновирусной инфекции.ха.
Гость
... петру - жопе , слова не давали..
Гость
И как -то все радостно ))).
Гость
..... и тут петрушка все пометил.....
Гость
Ты первый начал.