В яку рису характеру закохуються всі чоловіки

16.09.2018 22:26 pogliad.ua
Багато жінок не раз задавалися питанням: яким же панянкам віддають перевагу чоловіки
Може сильній статі подобаються тендітні, вразливі дівчата, яких потрібно оберігати? А може, навпаки? Насправді, це все зовнішні атрибути. Чоловіків насамперед привертають ті, хто володіє лише однією рисою.

Це не одяг, не великі груди, не ідеальний манікюр або губи. Дослідники відносин після довгих і скрупульозних з’ясувань прийшли до висновку, що всі насправді закохуються у... щастя! Здивовані? Хіба це дивно, що і чоловіків, і жінок приваблює радісна людина? Та, яка випромінює позитивні емоції всім своїм виглядом.

Погодьтеся, кожен з нас за природою егоїст. І вибираючи партнера, ми в першу чергу думаємо про своє благополуччя. Дивлячись на щасливу людину, ми на підсвідомому рівні приходимо до висновку, що поряд з таким партнером будемо щасливі.

Природно, щастя для кожного – поняття дуже розмите. Але якщо усереднити, то всі люди, в яких закохуються, мають ці риси: вони не «навантажують» вас проблемами, поганим настроєм тощо. Вони завжди усміхаються і радіють життю. Ставляться до людей трохи краще за інших. Вміють говорити не тільки про себе. Ці люди бачать хороше навіть там, де інші бачать лише погане.

Комментарии

Добавить комментарий