Обществоnashamama.comJul 28

Ваша улюблена дитяча казка розкриє всі таємниці про ваш характер

В глибині душі у кожної з нас живе маленька дівчинка, якій подобалося слухати казки. Напевно, одна з них була найулюбленішою. До речі, саме вона може багато про вас розповісти.

nk_hauz/-mffdbg29mxq8jrf2hch.jpg

Інструкція до застосування: спочатку перегляньте всю галерею і виберіть той сюжет, що подобається вам більше за інших. Якщо виявите парочку таких, які припали вам до душі – читайте обидва варіанти – напевно у вашому характері присутня поєднання рис, описаних в обох випадках. Якщо результати вам не дуже подобаються, не поспішайте обурюватися – часто ми особливо бурхливо заперечуємо речі, в яких не готові зізнаватися навіть самим собі…

Спляча красуня Швидше за все, вам надзвичайно близька східна мудрість, яка говорить, що немає необхідності мстити, досить влаштуватися на березі і чекати, коли річка пронесе мимо труп вашого ворога. Ви вірите в долю – і, якщо можна нічого не робити, з задоволенням будете робити саме це (тобто – не робити нічого). Ви – чемпіонка по відкладанню справ в довгий ящик і вам дуже не подобається метушитися. До речі, ця позиція не така вже й страшна, адже життя – це система, яка сама прагне до стану рівноваги, і іноді корисніше просто почекати, ніж «кидатися грудьми на амбразури». Саме цим мистецтвом – тримати паузу – ви володієте практично досконало.

Десь в глибині душі (десь дуже глибоко) ви впевнені в тому, що поруч з вами неодмінно повинна бути людина, яка «знає краще», та, на яку можна покластися, якій можна надати повне і беззастережне право приймати рішення.

Часом вам здається, що набагато комфортніше і безпечніше приєднатися до кого-небудь сильного, а той факт, що приєднавшись, ви опинитеся в тіні, вас не особливо хвилює.

Коли у вашому житті починається черговий роман, ви починаєте щиро цікавитися тим, що в даний момент цікавить вашого чоловіка, і практично «розчиняється» в коханому – ось з цим краще бути акуратнішою, так і втратити себе можна. Не втрачайте індивідуальності і все буде добре!

Червона Шапочка Якщо вам найбільше симпатичний саме цей персонаж, то ви в душі – справжнісінька авантюристка (якою б тихонею вас не вважали оточуючі). Тільки постійний пошук нових пригод (масштаб «подвигів» може бути дуже різним – від інтиму на одну ніч з прекрасним незнайомцем до польотів в аеродинамічній трубі) робить ваше життя яскравим і насиченим.

Ви частенько сподіваєтеся на «авось» і не трудитеся прораховувати наперед наслідки своїх вчинків. Втім, доля до вас прихильна, так що ваші надії досить часто виправдовуються.

Ви віддаєте перевагу діяти, слухаючи голос інтуїції, а не голос розуму. Навіть якщо вашим знайомим здається, що ви спокійна людина, швидше за все, мова йде про набуте вміння і ви просто навчилися справлятися зі своєю імпульсивністю. Ваша безпосередність, відвертість постійно притягують чоловіків, які жадають вас опікати, піклуватися, словом, вести себе як дбайливі татки. Але зазвичай однієї інфантильності, нехай навіть найчарівнішої, для того, щоб вийти заміж, все-таки замало. Якщо ви дивується, чому чоловіки, які так палко зазивають вас в ліжко, миттєво випаровуються, як тільки мова заходить про весілля, спробуйте поводитися трохи серйозніше – хоча б іноді…

Попелюшка Непросте дитинство (часто буває так, що мама ростить дочку одна і звинувачує її в тому, що через неї вона не може вийти заміж, або ж обоє батьків виховують дівчинку в строгості – так, що не забалуєш) – досить часта причина того, що часом вже доросла дівчина твердо впевнена в одному – любов потрібно заслужити, працювати над почуттями, не покладаючи рук, і, може, тоді з’явиться якийсь крихітний шанс на те, що їй відповідатимуть взаємністю.

Проста думка про те, що по-справжньому люблять не за щось, а просто так, за замовчуванням, приймаючи людину всю цілком з усіма її перевагами і недоліками, навіть не намагаючись переробити на свій лад, просто не приходить в голову багатьом «попелюшкам».

Швидше за все, ви дуже хочете бути хорошою для всіх (і неважливо, що ця нетривіальна задача не має практичного вирішення) і часом губитеся від того, що хтось не вважає вас такою або навіть насмілюється критикувати.

Схоже, більше всього на світі боїтеся опинитися «незатребуваною» – нікому не потрібною і самотньою. Вам надзвичайно близька позиція Миколи Заболоцького, який вважав, що «душа зобов’язана працювати і день і ніч, і день і ніч». Ваша завзятість і працьовитість заслуговують на повагу – і для гармонії вам не вистачає пари дрібниць – трохи менше хворобливості в сприйнятті критики, трохи більше впевненості в собі – і життя заграє новими фарбами.

Втім, існує ще одна група любительок носити кришталеві туфельки – вони впевнені, що все в цьому житті вирішують зв’язки – якщо поруч немає хресної феї, яка може змахнути чарівною паличкою, то навіть думати про реалізацію якихось глобальних планів не варто – все одно нічого не вийде. В цьому випадку радимо перестати зациклюватися на гарбузі, щурах і інших не найприємніших моментах і дозволити собі самій взяти в руки чарівну паличку і створити чудеса своїми власними руками.

Красуня і чудовисько Ви з тих, хто вважає за краще завжди виконувати обіцянки, і впевнені, що подібна принциповість повинна бути винагороджена по заслугах. Ви точно знаєте, що добре, а що – погано, але рівно до тих пір, поки справа не стосується сильної половини людства. Що-що, а ваші стосунки з чоловіками ніколи не бувають простими і зрозумілими. Навіть якщо він пішов «назавжди», липка, невловимо тонка і від того особлива противна павутина з минулого буде «прилипати» до вашого життя ще довго. Вимотуючі душу телефонні розмови до ранку, болісний пошук натяків на те, що ви йому все ще небайдужі у всіх соціальних мережах, дивні діалоги і рідкісний інтим начебто вже чужих один одному людей – цей список цих вчинків в стилі «садо-мазо» може бути дуже довгим….

Готовність полюбити чудовисько, впевненість в тому, що дорослу людину можна якось «переробити», а свої попередні дії виправдати і почати жити разом «довго і щасливо» можуть зіграти з вами злий жарт.

Типовий хід думок «Він жив так нещасливо до зустрічі зі мною, а тепер ми полюбимо один одного і він просто зобов’язаний перетвориться в принца» тягне за собою масу неприємностей. Якщо ви впізнали в цьому описі себе, радимо не те, щоб позбавитися від віри в чудеса «взагалі», а від конкретного їх різновиду зокрема.

Хочете змін? Дратує, що життя нагадує пекельну суміш мексиканського серіалу і альтернативного кіно «не для всіх»? Прекрасно, починайте з себе! Вище голову і більше любові до себе – і на зміну чоловікам з категорії «хоч поганенький, але мій» обов’язково прийдуть прекрасні принци.

Бридке каченя Якщо ви асоціюєте себе з головним «героєм» цієї казки, не варто дивуватися кількості обманутих очікувань у вашому житті. Втім, це не найсумніша частина нашої історії – багато «гидких каченят» виростають, живучи передчуттям «солодкої помсти», яка настане завтра. Ще більша кількість «каченят» малює світлі картини майбутнього, старанно «стираючи» з пам’яті минуле. Справжнє для них – перехідний етап, якому вони приділяють дуже мало уваги – вони настільки поглинені своїм бажанням щось комусь довести, що не помічають, як життя проходить повз.

Проблема в тому, що якщо навіть завтра настане, то ви або втратите мету в житті і візьметеся штучно вишукувати нового ворога, або розгубитеся, не знаючи, чим заповнити раптово порожнечу. Замість того, щоб чекати, коли ж оточуючі зволять оцінити вашу неземну красу і унікальність, спробуйте на якийсь час забути про їх існування. Дозвольте собі… не страждати і не залежати від чужої думки, зосередьтеся на власних відчуттях «тут і зараз» і отримуйте задоволення від того, що радує особисто вас!

Царівна жаба і, кому найбільш симпатична Василиса Прекрасна, зазвичай підсвідомо розуміють, що чоловіки дуже поблажливо і десь навіть недбало ставляться до «здобичі», яка сама вішається їм на шию. Привабливість у тому, що не дивлячись на біжучий рядок «Добийся, якщо зможеш», ви знаєте, що секрет зовсім не в ньому, а в тому, що написано найдрібнішим шрифтом під ним «я ж тебе вже вибрала».

Ви граєте з чоловіками, які, в свою чергу, думають, що вони грають з вами. Крім того, ви часто дієте за принципом «Полюбіть мене чорненькою, а біленькою хто завгодно полюбить» і здатні вразити сильну половину людства миттєвим перетворенням і вельми несподіваним для дівчини знанням-умінням. Ви вмієте імпровізувати і з задоволенням фантазуєте, при належному збігу обставин з вас виходить відмінний генератор ідей.

Русалочка У тих, кому подобається саме цей сюжет, є одна відмінна риса – це схильність до самопожертви в ім’я любові. Вам подобається рятувати, вмовляти, просити, витягувати з неприємностей, проявляючи всю свою винахідливість, і навіть благати – словом, коханому ви готові прощати все, що завгодно (ну, або майже все).

Десь в глибині душі ви впевнені, що право на щастя потрібно вистраждати, інакше воно не буде справжнім. Разом з тим вам властиво вміння рухатися до мети так, ніби ви відгадуєте квест – навіть якщо ви з якихось незалежних від вас причин змушені відхилитися в сторону, ви завжди тримайте в голові кінцевий результат.

Якщо ви по-справжньому чогось захочете, то напевно цього досягнете, інша справа, що життя не завжди згодне з вами в тому, що мета виправдовує всі засоби….

💬 Последние комментарии
е
грозная, как муха навозная.... твои америкосы УЖЕ всрались....и ты вместе с ними...ФАКТЫ упрямая вещь...
е
то что ты сосешь под мостами морячка тут всем известно.. тебя опять склероз...
Елена
Поживём,увидим,кто ещё всрется, время и события покажут.
Елена
Вешатель ты наш,и почему я так тебя люблю,видать за глаза твои, молдавские,хе.
Елена
Он на таком же Донбассе,как и я,небось сосёт сейчас под мостом, насасывает на Новый год,чтобы было что-то на праздничном столе.
Елена
Почку выпн за ать может и можно, продать не получится, потому что ей не двадцать лет.
Луна-2
Во -первых, думать на русском, еще никто не запретил.да и такого аппарата угадывающего мысли , пока еще не изобрели .Во -вторых еще Штирлице м, а точнее, Юлианом Семеновым, было замечено - что когда рожаешь, то все равно кричишь мама на том языке -который тебе близок с детства.в третьих, как бы они не старались, все равно правда когда - нибудь вылезет наружу.
Авторские статьи
Авторские статьи10ч. назад
Американцы крепко взялись за Зеленского. Дмитрий Джангиров 1
Авторские статьи11ч. назад
Мы наблюдаем полный развал системы государственного управления 2
Авторские статьи11ч. назад
Киевский суд признал Украину американской колонией 3
Авторские статьи12ч. назад
Зеленскому выходят боком скандалы с офшорами, вагнеровцами и внутри партии
Авторские статьи12ч. назад
Без Великой Отечественной и Донбасса. Новый «темник» должен научить украинцев «правильному» языку
Авторские статьи12ч. назад
Протоиерей Андрей Ткачёв: Сатанизм среди миллионеров. Закрытый клуб иллюминатов 2
Авторские статьи13ч. назад
США опять торгуются с Россией за Украину 2
Авторские статьи14ч. назад
Обещал бычка, а дал тычка. Чем увенчался визит главы Пентагона в Киев 30
Авторские статьи14ч. назад
Ноябрь 1945 года. Не состоявшийся ядерный удар Сталина по США 1