Обществоnashamama.com1 янв.

Важкі підлітки: як спілкуватись батькам?

Підлітковий період складно пережити не лише дитині, а й її батькам. Ми зібрали актуальні поради психологів.

nk_hauz/-mpyo9km4bsgq1oywwc-.jpg

Чим більше питань - тим краще

Щоб налагодити комунікацію між підлітками і батьками, останнім необхідно ставити якомога більше запитань, рекомендують експерти. Навіть якщо дитина розповіла про свою проблему, вона могла побоятися розкрити якусь важливу і болючу деталь.

Але намагайтеся обійтися без фанатизму. Не тисніть на дитину і стежте за тим, щоб розмова не переросла в нав'язливий допит. Це може ще більше відштовхнути підлітка від вас.

Намагайтеся прислухатися до його слів

Дозвольте дитині виговоритися і станьте для неї чуйним слухачем. Це допоможе дитині краще розкритися і збільшить її рівень довіри до вас. Якщо ви зможете показати підлітку, що щиро зацікавлені в розмові з ним і справді бажаєте йому допомогти, він з більшою ймовірністю прислухається до ваших порад.

Відносини найважливіше

Пам'ятайте, що ваші відносини важливіші за успіхи. У цей період навантаження, яке витримує дитина, стає просто колосальним. З таким тиском нелегко впоратися, тому успішність в деяких сферах може знизитися. Пам'ятайте, що ваші стосунки, розуміння, любов і турбота - все це набагато важливіше швидкоплинних досягнень у навчанні.

💬 Последние комментарии
Я
Учтите, медицина у нас сейчас слабая, могут и не спасти, тем более у вас, судя по всему, воспаление
Опять
А где тут паны? Это только быдло, а не паны! Потому что гражданами не рождаются. Гражданами становятся. В борьбе.
Кот Матроскин
Совсем охуели!
Голос народа
Ну че?! ВПЕРЕД У ГРАНИЦ И РВИТЕ ИХ, ЕСЛИ СМОЖЕТЕ, А НЕ БОМБИТЬ ДОНБАСС! ИНАЧЕ ТЫ РУКАМИ РВЕТЕ МИРНЫХ ГРАЖДАН!!! ПО ВАМ ПЛАЧЕТ ВОЕННЫЙ ТРИБУНАЛ!
Запанувалы украинци ?
Но пока что плохие слуги насилуют своих панов! Во все дыры !
Луна -2
Знаете Хохлов где -то читала . фразу -Переворот - если ты выиграешь - то это революция ,если проиграешь - то путч, или же обыкновенный переворот .Все зависит от удачи тАК ЧТО С КАКОЙ СТОРОНЫ НИ ПОСМОТРИ - ЭТО ОБЫКНОВЕННЫЙ ПЕРЕВОРОТ С ЦЕЛЬЮ СВЕРЖЕНИЯ ВЛАСТИ.
е
про связь с реальностью тебе бы промолчать... Это ж у ТЕБЯ америка во ВСЕМ самая-самая, НО куча ФАКТОВ опровергающих это утверждение тебе в рыло тыкали! Это у тебя Украина заботится ор своем населении, НО при этом поднимает в разы тарифы и цены на ВСЕ, лишая при этом людей мести работы! Это у тебя жители львовского Пьемонта сплошь труженики, НО на деле обьем контрабанды провозимой этими "тружениками" достиг уже 10 млрд гривен в год!.. Мне продолжать, тупая склеротичка??
Авторские статьи