Важливі речі для розвитку дитини, які не можна їй забороняти
Обществоnashamama.com04 февраля 2021

Важливі речі для розвитку дитини, які не можна їй забороняти

Що ж не можна забороняти дітям?

Самостійно їсти Мами знають, що нагодувати дитину часто легше самій: це чистіше і швидше. Інакше вас чекають візерунки з манної каші на обідньому столі, зелена дитяча фізіономія, вимазана овочевим пюре. А також змагання під назвою «хто далі закине ложку». Інакше кажучи, забороняючи дитині приймати їжу самостійно, дорослі припиняють перші спроби посидючості і зосередженості. До того ж, маляті не відразу вдасться потрапляти ложечкою в рот і доносити чашку, щоб попити. Але інакше не можна навчитися.

Допомагати дорослим Та ж історія. Ми впевнені, що виконаємо самі справи швидше і акуратніше. «Не чіпай, я сама!». Ось і вся розповідь. Якщо ваш шестирічний син мив посуд і так захопився, що, покінчивши з тарілками, став посудною губкою натирати підлогу навколо раковини, то гаряче похваліть його. А губку непомітно викиньте у відро для сміття. Не можна рубати на корені здорову ініціативу! Інакше пізніше ми самі скаржимося: «Він (вона) нічого не хоче робити!». Не відбивайте бажання до праці.

Самостійно малювати Так, це і стіл, і одяг, і руки «художника» в фарбі. А що робити? Творчість - вона така! Дитина розвиває уяву, виражає емоції, переживання. Вона розвивається! Більше того, коли вона стане дорослішою, ви навчите її приводити в порядок робоче місце та прибирати за собою. А поки що не можна забороняти дітям малювати. Саме тому нехай створює шедеври, втілює фантазію на папері та інших поверхнях.

Висловлювати власну думку Інакше вона поступово зрозуміє, що з нею не рахуються і замкнеться в собі. Дитина - хоч і маленька, але самостійна особистість, що має вже свої погляди на багато явищ життя. Не треба «закривати її рот», припиняти вираження своєї думки. Хоча, зізнаємося, цим діти інколи можуть поставити дорослих у досить незручне становище. Така вже дитяча безпосередність.

Бігати, галасувати, кричати і балуватися Дитина - це згусток невгамовної енергії, що б'є через край. Вона часом надто активно висловлює свої емоції. Тим більше, якщо малюк наділений вибуховим темпераментом. Не намагайтеся кожну секунду стримувати і осаджувати його. У громадських місцях, безумовно, слід дотримуватися правил поведінки. Але де ж дитина може побавитися, якщо не вдома!

Дивитися мультфільми Зрозуміло, що не можна дозволяти довгі години дивитися всі без розбору. Батьківська цензура необхідна. Тому намагайтеся підбирати для перегляду добрі і повчальні мультфільми. Щоб вони не діяли дратівливо на нервову систему.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
999
Налицо - АшиПка. Не &49,а - &40.
999
Ошибаетесь. Минимальная пенсия в декабре 2013 г - $130.В феврале 2014 г - менее &49. Во сколько раз она скукожилась?
ВОЗЬМИ СЕБЕ СВОЮ ГРЯЗЬ
Ты перепутал адресата, или ты придурок конченый не умеешь понимать смысл написанного? Забери себе всю ту гадость что ты тут высрал.
Степан
читаю и плачу!! сука, а расиянского мальчика без трусиков, тоже он на крест прибивал?
Луна-2
Роджер ну это же шутка - хотя в каждой шутке есть доля правды...))))Ясен перец- что в два часа ночи не пойдешь на предмет изучения роли в номер к знаменитому артисту....
Весёлый Роджер
Тай НЫ, мудак продажный пропахандон Шмуля! Я точно ненавистник нищебродив НО!!! УВАГА ТУТ!!! Бо ТУПОЙ ты шибко!!! Нищебродив - щирых та свидомых!!! Що одели кастрюли и поскакали до Эуропы, не смотря на свои нищебродный *опы! Ось воно як!
Весёлый Роджер
Луночка ты не о том! Там же всё белыми нитками шито, ну ты же не пойдешь в два ночи в отель читать сценарий или проходить пробу на роль. Ну не будь наивной. Да, все понимают, что хочется сразу и на первые роли, но иногда от этого на ... есть мозоли. Ну извини за пахабщину, но увы, там в кино и тп, суровейшие законы, и даже не волчии. Се ля ви - там нет и не было НИКОГДА любви!