Обществоzak.depo.ua4 сент.

Вчені дослідили, які люди схильні до насильства після вживання алкоголю

Результати дослідження свідчать про те, що рукоприкладство в дитинстві збільшує ймовірність алкоголізму в дорослому віці

nk_hauz/-mghzsew_r2uyrhqmhkn.jpg

Алкоголіки, які мають високий рівень негативного дитячого досвіду (НДД), з більшою ймовірністю будуть займатися рукоприкладством після випивки, пише Depo.Закарпаття з посиланням на 24tv.ua.

Команда вчених об'єднала дані чотирьох досліджень (12 669 респондентів), проведених в Англії та Уельсі в період з 2012 по 2015 рік. Результати дослідження, опублікованого в BMJ Open.

1,3% помірно питущих або непитущих чоловіків без НДД вдарили когось протягом року, серед сильно питущих це показник виріс до 3,6%. А при надмірному споживанні алкоголю з високим рівнем НДД – 28,3%.

Зв'язок між НДД, алкоголем і рукоприкладством простежується в осіб всіх вивчених вікових груп (до 69 років), але вона особливо яскраво виражена у молодих чоловіків 18-29 років: приблизно шість з десяти (62%) сильно питущих з цієї групи вдарили когось протягом року (тоді як серед сильно питущих чоловіків без НДД цей показник 13,5%).

Загалом, 8,6% чоловіків повідомили про високий рівень НДД в минулому, і більша частина з них – про високий рівень споживання алкоголю.

Аналогічна цифра для жінок була нижче, але все ще істотна: практично кожна четверта (24,1%) жінка у віці 18-29 років, сильно питуща і має високий рівень НДД, вдарила кого-небудь.

Результати дослідження свідчать про те, що рукоприкладство в дитинстві збільшує ймовірність алкоголізму в дорослому віці. У багатьох випадках зловживання алкоголем є спробою впоратися з дитячими травмами.

Дослідники також виявили аналогічні відносини між НДД, алкоголем і ймовірністю стати жертвою рукоприкладства. За 12 місяців постраждали 0,8% помірно питущих або непитущих жінок без НДД, а при високому рівні НДД та більш інтенсивному вживанні алкоголю цей показник виріс до 13%. У чоловіків різниця виявилася ще більш помітною – 1,9% і 32%, відповідно.

💬 Последние комментарии
Стесняюсь спросить...
А почему тогда в америке, "лучшей стране мира" народ грабит поезда с товарами, от того что жрать им нечего?
е
Знаю, что молчит - потому и акцентирую на этом внимание..пусть все видят это БРЕХЛО..
Кот
Да....Это же надо так было унюхаться,что потерял связь с действительностью!!!За два с половиной года Зельц ещё и не такие чудесатые идеи подкинет!!!
Антиелена
Молчит сучка, когда новости не в ее пользу!))))
Антиелена
"Вместо «Белки и Стрелки» США отправили в космос украинца" - это была Ленка-белка? Ты за себя говори, ушлепок! Пи..дуй ка на орбиту да укроспутник почини, который недавно запустила "аграрная держава"...
е
Именно что в иллюстраторе))) и ты ОПЯТЬ свой опыт и воспоминания другим приписываешь..все так в подробностях...не доходит до тебя недоумка, что ТВОИ половые похождения никого тут не интересуют...
е
Елена, не страна, а мечта,да? Грабь, воруй и ничего тебе за это не будет...