Вчені дослідили, які люди схильні до насильства після вживання алкоголю
Обществоzak.depo.ua04 сентября 2020

Вчені дослідили, які люди схильні до насильства після вживання алкоголю

Результати дослідження свідчать про те, що рукоприкладство в дитинстві збільшує ймовірність алкоголізму в дорослому віці

Алкоголіки, які мають високий рівень негативного дитячого досвіду (НДД), з більшою ймовірністю будуть займатися рукоприкладством після випивки, пише Depo.Закарпаття з посиланням на 24tv.ua.

Команда вчених об'єднала дані чотирьох досліджень (12 669 респондентів), проведених в Англії та Уельсі в період з 2012 по 2015 рік. Результати дослідження, опублікованого в BMJ Open.

1,3% помірно питущих або непитущих чоловіків без НДД вдарили когось протягом року, серед сильно питущих це показник виріс до 3,6%. А при надмірному споживанні алкоголю з високим рівнем НДД – 28,3%.

Зв'язок між НДД, алкоголем і рукоприкладством простежується в осіб всіх вивчених вікових груп (до 69 років), але вона особливо яскраво виражена у молодих чоловіків 18-29 років: приблизно шість з десяти (62%) сильно питущих з цієї групи вдарили когось протягом року (тоді як серед сильно питущих чоловіків без НДД цей показник 13,5%).

Загалом, 8,6% чоловіків повідомили про високий рівень НДД в минулому, і більша частина з них – про високий рівень споживання алкоголю.

Аналогічна цифра для жінок була нижче, але все ще істотна: практично кожна четверта (24,1%) жінка у віці 18-29 років, сильно питуща і має високий рівень НДД, вдарила кого-небудь.

Результати дослідження свідчать про те, що рукоприкладство в дитинстві збільшує ймовірність алкоголізму в дорослому віці. У багатьох випадках зловживання алкоголем є спробою впоратися з дитячими травмами.

Дослідники також виявили аналогічні відносини між НДД, алкоголем і ймовірністю стати жертвою рукоприкладства. За 12 місяців постраждали 0,8% помірно питущих або непитущих жінок без НДД, а при високому рівні НДД та більш інтенсивному вживанні алкоголю цей показник виріс до 13%. У чоловіків різниця виявилася ще більш помітною – 1,9% і 32%, відповідно.

Написать комментарий
Авторские статьи
Политика2 минуты назад
Оппозиционному журналисту Дмитрию Васильцу сожгли дом. Зеленский и посол США молчат
Геополитика3 минуты назад
Анатолий Вассерман: «Отравление» Навального – это операция Трампа против Германии
События в мире34 минуты назад
ВИДЕООБОРЗЕНИЕ: приветствие невидимок от Байдена, досадный ляп председателя Европарламента и рукоприкладство президента Гвинеи
Политикачас назад
Директивное управление Украиной
События в миречас назад
"Ребят, мы там в номере, когда вашего травили, орудие убийства оставили, можете себе забрать"
Политика2 часа назад
В “деле Юрченко” всплыли расценки голосования по “зеленому тарифу”
Экономика2 часа назад
Прощай, квартира! На Украине будут жестоко бороться с долгами за коммуналку 2
Общество3 часа назад
ПИНОККИО-ФАШИСТ
Политика4 часа назад
Мендель в хаки и конспирация Садового. Как прошел визит Зе во Львов в день ввода советских войск