Обществоukrrain.comJul 6

Вчені довели, що фізичні покарання погіршують поведінку дитини

nk_hauz/-mdusfekeib8bafavxr7.jpg

Фізичні покарання не покращують поведінку дітей, а, навпаки, погіршують її, пише CNN з посиланням на опублікований у журналі Lancet огляд 69 досліджень на цю тему. На думку вчених, подібні покарання з часом створюють ще більше проблем, провокуючи підвищену агресію, посилення антигромадської поведінки і більш агресивну поведінку дітей у школі.

Фізичні покарання з часом не покращують соціальну компетентність дитини, повідомляє CNN з посиланням на огляд 69 досліджень, проведених у США, Канаді, Китаї, Колумбії, Греції, Японії, Швейцарії, Туреччині та Великобританії.

nk_hauz/-mdushy1kyc2vvnzzeug.jpg

Матеріал, опублікований у понеділок в журналі Lancet, показав, що фізичні покарання, такі як ляпаси, «шкідливі для розвитку і благополуччя дітей». Про це, зокрема, заявила Елізабет Гершофф, професор в області людського розвитку і сімейних наук з Техаського університету в Остіні.

«Батьки б'ють своїх дітей, тому що думають, що це поліпшить їхню поведінку, - заявила Гершофф. - На жаль для батьків, які б'ють своїх дітей, наше дослідження знайшло чіткі і переконливі докази того, що фізичні покарання не поліпшують поведінку дітей, а, навпаки, погіршують.»

Щоб оцінити вплив ляпасів і інших фізичних покарань, які батьки зазвичай вибирають для того, щоб дисциплінувати свою дитину, з огляду були виключені словесні і «суворі» види фізичного покарання, які можна охарактеризувати як жорстоке поводження з дітьми.

nk_hauz/-mdushzric1-5iiycem6.jpg

Деякі дослідження в огляді показали неоднозначні результати, виявивши ряд позитивних і негативних ефектів, пов'язаних з фізичним покаранням. Але більшість досліджень показали значний негативний вплив, що виражається в різних формах.

За словами Гершофф, найбільш «послідовної» позицією в 13 з 19 незалежних досліджень було те, що ляпаси і інші форми покарання дітей з часом створювали ще більше зовнішніх проблемних форм поведінки, таких як «підвищена агресія, посилення антигромадської поведінки і більш агресивна поведінка в школі».

В огляді також відзначається, що поведінка дітей, які зазнали фізичного покарання, не була обумовлена їх статтю, расою або етнічною приналежністю.

nk_hauz/-mdushy8evkkg8c6-t1e.jpg

Дослідження, проведене в Колумбії, показало, що маленькі діти, які піддавалися фізичному покаранню, володіли «меншими когнітивними навичками» у порівнянні з тими, кого фізично не карали.

Сім досліджень, вивчених Гершофф і її командою, розглядали зв'язок між частотою фізичних покарань і негативною поведінкою дитини з плином часу. П'ять з семи виявили залежність «доза-відповідь». 

«Іншими словами, у міру того, як частота фізичних покарань збільшувалася, збільшувалася і ймовірність прогнозування більш негативних результатів з плином часу», - підкреслила Гершофф.
nk_hauz/-mdushz1-xxz75dsdz5d.jpg

Деякі дослідження показали, що фізичне покарання збільшує проблеми з поведінкою і викликає опозиційні розлади, які характеризується спалахами гніву, схильністю до суперечок, зухвалою поведінкою, озлобленістю, мстивістю, активною непокорою і відмовою слідувати правилам.

Американська академія педіатрії рекомендує ряд альтернатив фізичним покаранням, в тому числі позбавлення дитини іграшок та привілеїв, зазначає CNN.

💬 Последние комментарии
Рейхскомиссариат
Никто не забыт, ничто не забыто! Не забудем, не простим!
лУНА -2
Милый ты мой оппонент - ну где ты, и как могла. понять, что он за человек? не видя его , и не слыша, в живую - никогда не поймешь этого - понимаешь. надо общаться, хотя в скайпе.ТОЛЬКО ТОГДА ТЫ БУДЕШЬ УВЕРЕННА. СООТВЕТСТВУЕТ ЛИ ОБРАЗ, НАРИСОВАННЫЙ ТВОИМ ВООБРАЖЕНИЕМ, ДЕЙСТВИТЕЛЬНОСТИ. .А так выдумывать и оскорблять человека -зачем? К людям ,даже оппонентам -врагам идейным. надо относиться так, как если бы ты хотела ,чтобы они относились к тебе
е
...покупать бензин для своих газовых баллонов????!!!!!...Елена это точно твои братья по разуму...
е
рассказать КАКАЯ ты использованная прокладка? это тут все давно поняли, но ты ж тупая и до тебя ЭТО не доходит...
Елена
Не надо видеть человека, достаточно его слушать и слышать,и в отличие от вас я давно поняла какой это презерватив,что это за существо.
Американская Америка против Американского «Газпрома»
«Газпром» - это Совместное Российско-Американское предприятие, созданное в 1996 году... Кинокомпании «Газпрома» (например Централ партнершип) являются официальными представителями МНОГИХ Голливудских кинокомпаий и дистрибюторами их продукции в странах СНГ
е
то КАК ты служишь американцам, разваливая и продавая ВСЕ что создано не тобой только ленивый не видит...