Вчені довели, що запахи можуть мотивувати людей займатися спортом
Обществоlux.fm03 декабря 2020

Вчені довели, що запахи можуть мотивувати людей займатися спортом

Ще декілька років, і нам більше не треба буде змушувати себе йти на тренування, адже вчені стверджують, що можна створити запах, який мотивуватиме займатися спортом.

Дослідники слідкували за поведінкою лабораторних мишок і з’ясували, що ті охочіше бігають та є більш активними, коли в них активуються певні нюхові рецептори.

Ці рецептори розташовані у вомероназальному органі, який грає важливу роль в сприйнятті феромонів. До речі, він є й в людини.

Як пояснюють спеціалісти, вомероназальні рецептори беруть участь в активації дофамінових нейронів, які відповідають за отримання насолоди від конкретної діяльності.

Отож, в недалекому майбутньому експерти можуть створити аромат, який мотивуватиме людей вести більш активний спосіб життя.

Можливо, після більш детальних досліджень ми зможемо виявити певні хімічні речовини, щоб використовувати їх в якості освіжувачів повітря в приміщеннях, де люди займаються спортом. Це допоможе мотивувати людей на більшу фізичну активність під час тренування.

– каже один з ініціаторів експерименту Теодор Гарланд.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
АМЕРИГО
Американцы продукт телевизора и интернета. Все что там покажут - все так. Они до сих пор думают что победили во второй мировой войне а капитан америка в этом способствовал как и Бред Пит. Но постепенно излечивается.
Гость
Если тесты не делать то и эпидемии не будет ! Чем меньше тестов - Тем лучше результат!!! И вообще вакцина никакая не нужна!!!
е
Не могу не согласиться... Но ведь ехали толпой, поезд забитый был..и при этом хватало идиотизма заявлять что в Россию никто не ездит))
Гость
Итого получается почти 9 грн ! При злочинной владе было 72 копейки! Героям сала !
Гость
Е , это не вопрос ! Не фиг рагулям в Москве делать ! Для них польские сортиры- самое то ! На генетическом уровне!
МДА
Самые честные выборы при которых на инаугурации вводят самые беспрецедентные меры безопасности. А ха ха ха ха. СОМАЛИ.
е
Вниманию свидомых неадекватов.. Одним из самых популярных был поезд Львов-Москва... Так что вы там визжали на счёт того что в Россию могут ехать только идиоты??..